Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy pogryzły 9-latka. Dziecko ma poranione obie nogi

Utworzony przez aaaaa, 15 kwietnia 2012 r. o 15:09 Powrót do artykułu
Więcej informacji na ten temat : http://adf.ly/66bo4 Trzeba tylko odczekać 5 sekund i kliknąć SKIPP ADD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu...Kiedy wreszcie władze przyjdą po rozum do głowy by zrobić porzadek z tymi kundlami. Za takie coś właścicielowi dowalić dwa lata bezwzględnej paki, bez żadnego zawieszenia. Psy i tak i tak zostaną uśpione ale to za mało dla tych bestii, ja znam sposoby że ich końcówka głupiego życia zamieniła by sie w piekło. W mojej miejscowości nie ma ani jednego bezpańskiego psa. Zrobiłem z tym porządek. Zaraz odezwą się psiarczyki , że pieski niewinne, mam was w du***,poprańcy je***i - ja sam ograniczyłem populację tych bestii o conajmniej 50szt i na tym nie poprzestanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Znowu...Kiedy wreszcie władze przyjdą po rozum do głowy by zrobić porzadek z tymi kundlami. Za takie coś właścicielowi dowalić dwa lata bezwzględnej paki, bez żadnego zawieszenia. Psy i tak i tak zostaną uśpione ale to za mało dla tych bestii, ja znam sposoby że ich końcówka głupiego życia zamieniła by sie w piekło. W mojej miejscowości nie ma ani jednego bezpańskiego psa. Zrobiłem z tym porządek. Zaraz odezwą się psiarczyki , że pieski niewinne, mam was w du***,poprańcy je***i - ja sam ograniczyłem populację tych bestii o conajmniej 50szt i na tym nie poprzestanę.
Uważaj, żeby tobie nie 'dowalili' i żebyś nie poszedł na kilka lat do pierdla za znęcanie się nad zwierzętami, popaprańcu jeden!!! Ciekawe, czy byłbyś taki 'odważny' w stosunku do ludzi. Raczej nie, bo tylko na słabszych potrafisz się wyżywać. Żal mi ciebie i twojego żałosnego życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że psy mogły pochodzić z Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...