Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Prezydenta Chełma......

Utworzony przez Józef, 30 maja 2013 o 09:45
Na spotkaniu mieszkanców osiedla Rejowiecka w sprawie "ustawki śmieciowej" , które zorganizował Dariusz Grabczuk w zwiazku z opieszałością Pani Przewodniczącej Rady Osiedla padły ciekawe propozycje ze strony mieszkańców : odwołać Prezydenta Chełma....! Te propozycje spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony pozostałych uczestników zebrania, mieszkańców jak i niektórych przedstawicieli Rady Miasta. Może warto byłoby się nad tym zastanowić, poddać taki pomysł pod jakieś głosowanie na forum? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
większość boi się zabrać głos w takiej sprawie. Każdy siedzi cicho , jakoś tam będzie, zastraszeni chełmianie , pseudo - bohaterowie, wstyd!!! wszyscy widzą co się dzieje , gó...wno robią obecne władze Chełma, inwestycje na pokaz , większość w oparciu o komunistyczną kanwę architektoniczną, przypisują sobie szpital, bibliotekę, CHDK, Zorzę. Ale nikt się nie wychyli żeby się nie narazić, każdy liczy, ze jakoś znajdzie dojście do układu i zdobędzie dobrą pracę !!! I tak siedzą tchórze !!! I dobrze niech siedzą , niech im jeszcze Prezydent zafunduje podatek od powietrza, żeby za darmo nie oddychali, śmieciowy 10X zwiększyć , zniszczyć bo co oni sobą reprezentuja? najgorszą postawę społeczną jaką można sobie wyobrazić - bezczynność , przyzwolenie na rozkradanie miasta, kraju....Jakby nasi ojcowie, dziadkowie mieli taką postawę jak obecne podejście chełmskiego społeczeństwa to stolicą Polski byłby BERLIN !!! Prezydent Chełma -  prowadzi złą politykę ,inwestycje są robione z uwzględnieniem tylko bogatej grupy społecznej, nie potrafi zadbać o mieszkańców ubogich, nie poprawia infrastruktury miasta, obsadza stanowiska nieudolnymi ludźmi , niekompetentnymi ale za to jej posłusznymi.Jestem za odwołaniem obecnej Prezydent Chełma - dość głupich rządów !!! Tak się składa,że mam mieszkania w Chełmie i Zamościu i muszę przyznać , że coraz chętniej pomieszkuję w Zamościu , przepaść jaką stanowi jakość rządów w tych dwóch miastach jest nie do opisania !!! ale i mentalność mieszkańców również. Powodzenia życzę w przyzwalaniu na rozkradanie miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
P.Fisz nie ma nawet cywilnej odwagi aby spotkać się z mieszkańcami Rejowieckie i Rampy Brzeskiej w sprawie hałasu komunikacyjnego, którego mieszkańcy mają już dość. Radni osiedli ich olewają , Prezydent i Rada miasta również. Nie wierzę , że Pani Fisz nie wie o hałasie , tak samo jak o raportach opisanych w innym poście- właściwie o fałszowaniu raportów, ale ona nie pofatyguje spotkać się z ludźmi w sprawie jakiegoś problemu bo ktoś może ją później kojarzyć z problemową sytuacją, obietnicami bez pokrycia , a to źle wpłynie na ogólny wizerunek. Dlatego co najwyżej wyśle jakiegoś Radnego aby reprezentował stanowisko"miasta" i to pod warunkiem , że się mocno ludzie ze wspomnianych ulic będą buntowali.P Fisz stworzona jest do reprezentowania miasta tylko w wybranych sytuacjach , jakieś otwarcie szpitala , ścieżki rowerowej, na artykuł o aqaParku poświęciła całą stronę a na sprawy problemowe? itp. czyli idzie tam gdzie będą jej klaskali, a ryzyko wygwizdania albo niewygodnych pytań pozostawia innym, albo olewa z góry problem i mieszkańców. Mam nadzieję , że właśnie nadchodzi kres jej rządów, a jak nie teraz to może we wrześniu jak ludzie wyjdą na ulicę to i jej pomogą.....bo po co ma się męczyć skoro jest w wielu ważnych dla mieszkańców kwestiach bezsilna, a tyle by chciała zrobić - czas na Panią Pani F.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz jest zły moment na odwoływanie prezydenta , trzeba dać jej dokończyć aqua park bo powie że nie pozwolili jej dokończyć , a ja wiem że i tak góno z tego wyjdzie :) niech pokaże jak zrobi ten basen, ciekawe gdzie będą parkowały samochody:) już widzę te przejścia dla pieszych - przez środek skrzyżowania:) i ciekawe skąd weźmie kasę ? bo w budżecie miasta dziuraaaaaa No a ten artykuł w gazecie że w 95% mieszkańcy Chełma popierają tą inwestycję  to jest najzabawniejsze hahahahaha już widzę ten sondaż 10 osób siedzi przy stole , piją akohol i robią głosowanie , 9 osób podnosi rękę bo pewna pani łaskocze je pod pachą a jeden obywatel podnosi ręke do połowy bo sie za bardzo znieczulił alkoholem :) więc na 10 osó "za "było   9,5 osoby czyli 95 % niech żyje demokracja!!! oczywiście ankietowani z najbliższego otoczenia zainteresowanej :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sama ucieknie bo coś się cisza zrobiła o parku wodnym i bibliotece, chyba cos tam się nie kręci? oby dwóch projektów nie pomieszali w tym burdelu bo ludziska będą skakać na główkę w czytelni , a bibliotekarka będzie stała po cycki w wodzie...... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o mały włos , ale opozycja straciła jednego człowieka - ciekawe dlaczego? my wiemy , a wy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
napis na budynku na słowackiego mówi wszystko chyba że to nie otej Agacie ? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popisowe narzekania,a miasto na lepsze się zmienia.Zamość bardzo dobrze znam i nie zamierzam mieszkać tam.Zaś buczenie o referendum,to najnowszy Polski bum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popisowe narzekania,a miasto na lepsze się zmienia.Zamość bardzo dobrze znam i nie zamierzam mieszkać tam.Zaś buczenie o referendum,to najnowszy Polski bum.
w którym miejscu się zmienia na lepsze??? w statystykach bezrobocia chyba !!! większość inwestycji drogowych od razu kwalifikuje się do poprawki , wyceny inwestycji z kosmosu np. kładka dla pieszych między dworcem a Rampą Brzeską 7 mln!!! to był zwykły remont polegający na usunięciu elementów betonowych , oczyszczeniu konstrukcji przez piaskowanie , pomalowaniu i ułożeniu nowych elementów betonowych i wymianie oświetlenia - nawet nie zrobiono zabezpieczenia antykorozyjnego !!! kto wogóle dopuścił ten projekt ?? nie ma zachowanych spadków , stoi woda na całej kładce a rynny po obu stronach pustką świecą !!! nawierzchnia śliska !!! I tak ze wszystkimi inwestycjami - rondo hrubieszowska do poprawki, rondo bazylany do poprawki, ścieżka rowerowa do poprawki - gdzie jest odpowiedzialność ??? Powiem Ci żmienia się jak ładnie w gazetach napiszą a tak naprawdę to wszystko fuszerka i nietrafione inwestycje - tu nie robi się nic dla społeczeństwa , zeby mogło godnie żyć , żeby ich zatrzymać w mieście tu pomaga się ludziom z kasą i układami, a inwestycje w stylu aqua park, skrzyżowanie szpitalna, zorza, biblioteka - to wszystko robione jest pod publiczkę pod przyszłe wybory żeby utrzymać się przy korycie !!! i tylko te inwestycje o których można pisać miesiącami w prasie i na wszelkich spotkaniach mordę nimi wycierać co to oni nie robią !!! ponad 80 % możliwych do wykorzystania dotacji UE w Chełmie jest nie wykorzystanych, przepadają pieniądze - a dlaczego? bo zajmują się bzdetami , większość urzędników piastujących "odpowiedzialne" funkcje nie zna się na tym co robi i woli się nie wychylać bo jeszcze coś nie wyjdzie , siedzą stare pryki z wpisem w dowodzie zawód min. dyrektor i nie dopuszczają młodych, zdolnych kreatywnych ludzi , którzy mogliby się wykazać np. w pozyskiwaniu środków. Pan Górny - wice prezydent emeryt wojskowy , stary dziadek zajmujący etat !!! takich jak on jest mnóstwo stare pryki zajmujące etaty , pobierający emerytury i to nie małe !!! dopóki z tym chlewem nie zrobi się porządku to będzie się tworzył rezerwat wymarłego miasta !!! 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie doniósł nikt wrażenia , że miastem żądzą Panowie wice? a Pani Prezydent jest od przytakiwania i podpisywania jako młoda krew nie skażona poprzednim ustrojem? bo często to tak wygląda jakby się dogadali że oni rządzą a ona jest prezydentem !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
drzwi Pani prezydent stoją otworem dla przedsiębiorców !!! Liczy na inwestycje , na rozwój miasta , nie liczą się mieszkańcy , będzie zmieniać plan zagospodarowania aby wyjść na przeciw inwestorom  To teraz trzeba uważnie prasę czytać , śledzić ogłoszenia na tablicy w UM bo się okaże że zmienią plan że będę miał pod blokiem kopalnię , za blokiem spalarnię śmieci nad blokiem startujące samoloty i przed blokiem biogazownię a za ścianą u sąsiada stację benzynową :) a na cmentarzu może tor dla gokartów - trzeba uważać bo w mieście biznes jest najważniejszy a człowiek się nie liczy......i wyruchają nas jak cementownia wspólnie i w porozumieniu z odpowiednimi organami - przerobiona na spalrnię śmieci .Gdyby chciał ktoś zrobić spalarnię ile byłoby buntów, protestów jak nie raz w polsce się działo a tu po cichu....po wielkiemu cichu...łubudu.....i gotowuuu wystraczyła zmiana paliwa ze stałego na alternatywne i nkit nikogo się nie pytał , bez problemowo ochrona środowiska wyruchała człowieka i środowisko - ciekawe za ile $ ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patrzta pisdziała w Chełmie znowu referendum
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patrzta pisdziała w Chełmie znowu referendum
tu nie chodzi o PIS bo daleki jestem od jakiejkolwiek przynależności partyjnej tu chodzi o stan faktyczny o to co robi się w mieście.Fakt że referendum tu nic nie pomoże bo nie ma godnego uwagi kandydata na najwyższy stołek w mieście ,ale nie dopuszczalne jest aby ci kolesie pod spódnicą tak rządzili jak dotychczas, przecież to już nie tylko niepoważne że na dziury w dachu sali gimnastycznej pada oficjalna propozycja ze strony Prezydenta żeby ręczniki podkładać , to już nie jest śmieszne ,zastanawiałbym się czy takiego delikwenta nie wysłać na badania do psychiatry.ale cyrk a ludzie siedzą cicho aby ich nikt nie ruszył ..... postawa godna potępienia, gorzej niż tchórze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okulary Wam by się przydały, żeby oczy zmiany na lepsze dojrzały,zaś gdy obiektywizmu nie ma się w rozumie,to świadczy,że bałagan jest w rozumie.Ślepy bajki opowiada i na tym polega pijarowska złośliwa wrzawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okulary Wam by się przydały, żeby oczy zmiany na lepsze dojrzały,zaś gdy obiektywizmu nie ma się w rozumie,to świadczy,że bałagan jest w rozumie.Ślepy bajki opowiada i na tym polega pijarowska złośliwa wrzawa.
taki z ciebie obiektywny obserwator jak i poeta....dostaniesz za ten wpis premię od fiszowej? od podlizywania się masz brązowy język i śmierdzi ci z japy.nikt baranie nie mówi że nie widać zmian tylko te zmiany to inwestycje drugoplanowe i większość zje***a , niedopilnowana i przepłacona 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dama z dwoma waletami do wymiany , a najlepiej wymienić całą talię kart z dwójkami włącznie bo przesiąkła smrodem potu rąk , które rozdają te karty....przetasowanie nie wystarczy, karty są znaczone , a rudy krupier obłąkany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no tak, a jak wskoczy p. z po na stołek to wszystkie dolegliwości uzdrowi, które teraz tak ochoczo diagnozuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to nie chodzi o przynależność partyjną , i tak nie robią tego co zakładają ich partie chociażby Pani Fisz - przecież jest z SLD a rządzi jakby była z PSL-u :) plakietki partyjne stracily ważność , zresztą nazwy funkcji w urzędzie też się pochrzaniły , wygląda na to , że wice ma większą wladzę niż główny :) zresztą ludzie z PO też nie mają dobrych planów na rządzeniem miastem poza tym ostatnim zresztą ściągniętym (chyba z Puław- ale dokładnie nie pamiętam) budżetem obywatelskim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miasto remontuje drogę wykonując "nakładkę" za 1,7 mln złotych i Tomasik zapewnia , że owy remont powinien wytrzymać 15 lat :) czy tyle Tomasikowi do emerytury brakuje ? czy wszystkie inwestycje będa tak trwałe jak remont ul.Młodowskiej? wygląda to na odsuwanie odpowiedzialności od obecnie rządzących w sprawie bieżących inwestycji !!! Jakby tow. Gierek budował takie drogi to już dawno polska utonęłaby w błocie !!! Szacunek dla tow. Gierka , dzięki któremu mamy większość dróg w Polsce i pomimo takich inwestycji nie zadłużył Polski tak jak obecna władza, owszem rosło zadłużenie ale i rósł majątek kraju , a teraz - rośnie zadłużenie a majątek państwowy prawie nie istnieje !!! Stryczek dla wszystkich sprzedawczyków !!! z przyjemnością za kata mogę robić - dla Polski, dla Polaków , prawdziwych Polaków !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: