Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec akty wandalizmu

Utworzony przez Renata S., 4 czerwca 2015 r. o 01:43
Demolowanie Rejowca-Stop!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No racja,dość tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może miejscowa policja wzięła by sie do roboty i ruszyła tyłki w patrolu pieszym  na pewno więcej by zauważyli a tak to tylko wycieczki sobie robią i nic nie widzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porozbijane butelki,połamane śmietniczki,powywracane gazony z kwiatami-o darciu mory nie wspominam- tak się bawi młodzież w centrum Rejowca  -interwencja policji jak zwykle pełna kompromitacja !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tych podpalaczy stert słomy to już wytropili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdemolowany blaszak na kąpielisku, pomalowane ściany na budynku sportowym na boisku-czy policja szuka tych wandali? -a może wójt tego nawet im nie zgłosił  a sami mało co widzą,chociaż jako gospodarz jest odpowiedzialny za mienia społeczne i ma prawny obowiązek zgłaszać takie przypadki policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na  łamach "Okszy" apelowano do mieszkańców by przeciwstawiali się aktom wandalizmu a sami tego nie robią a po drugie po co zgłaszać policji widząc jak oni się pózniej do tego zabierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obaczyłem, zgłosiłem. Po kilkudziesięciu minutach przyjechali, odnaleźli mnie i na oczach opryszków potwierdzali czy to ja zgłąszałem? Niech się pali wali tonie, nie powiadomię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorami w rynku się nie pokażą, bo obawiają się ,ze zarobią butelkami w to swoje autko. Śmigną szybciutko i tyle ich widać, a butelki fruwają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...