Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rencista z Chełma szuka pracy. \"Muszę zarobić na leki\"

Utworzony przez Gość, 9 września 2011 r. o 11:01 Powrót do artykułu
No proszę BIZNESMEN Raniewicz zamiast wydawać tysiące na ogłoszenia na słupach , niech go zatrudni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest właśnie polska upodlić człowieka brak pracy i sensu życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze bardziej sobie Pan w pracy zdrowie zmarnuje. Polskie realia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to żenujące kiedy czyta się,że biedny emeryt czy rencista nie ma pieniędzy na leki. To jest smutna prawda a jeszcze dochodzi utrzymanie siebie i rodziny, współczuję takim ludziom i rozumię ich bo sama jestem już na emeryturze i też muszę kupować leki ,które nie są tanie i czasami robię przerwę żeby zaoszczędzić grosza kosztem zdrowia. Jest to przykre bo emerytura jest b.niska ( ponad 1.100,- zł.)również chciałabym dorobić do emerytury ale nie chcą zatrudniać emerytów, wolą młodych!!.Czasami zadaję sobie pytanie - dlaczego tak się dzieje,że jedni zarabiają bardzo dużo i nie rozumieją tych co mają mało...? i zaraz mam odpowiedź,że nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Poza tym syty nigdy nie zrozumie głodnego a bogaty biednego.Szkoda,że nie ma takiej ustawy żeby pracodawcy mogli zatrudniać emerytów,którzy są jeszcze w sile wieku i mogliby coś wnieść do gospodarki bo mają doświadczenie i szczere chęci.Pozdrawiam wszystkich EMERYTÓW!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój ojciec ma tyle samo renty,(zasiłku nie pobiera), co 3-4 lata dokładają 13 zł "podwyżki", szczęście takie,że mama zarabia o 300 zł więcej, po 28 latach pracy to normalnie pensja życia. niektórzy ludzie to nawet się dziwią jak za taką kasę można było utrzymać siebie, dzieci i dom, jakoś się udało i co więcej rodzice nauczyli mnie szanować pieniądze i być przezornym w różnych życiowych decyzjach, nic nie uczy lepiej niż życie. pomóc nie mogę, ale rozumiem i życzę dużo życzliwości od innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOże niech spróbuje przy konserwacji zabytków? Tam tez sa potrzebni budowlańcy, i prace sa różne, niekoniecznie ciężkie. Tylko w tym momencie sezon ma sie juz ku koncowi, ale niech spróbuje, poszukac po firmach typu Arcus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
MOże niech spróbuje przy konserwacji zabytków? Tam sa potrzebni budowlańcy, i prace sa różne, niekoniecznie ciężkie. Tylko w tym momencie sezon ma sie juz ku koncowi, ale niech spróbuje, poszukac po firmach typu Arcus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
800zł renty + 180zł zasiłku opiekuńczego (ZUS) = 980zł do tego facet chce dorabiać się 1000zł to będzie 1980zł może więcej mu wyjdzie, do tego jeszcze żonka znajdzie w końcu pracę za 1000-1500zł to będzie w sumie 3000-3500zł, żyć nie umierać poza tym facet zapomniał, że jeśli chce się dorabiać na tej rencie to mu zabiorą lub złożą mu na dużo mniejsze rent i będą obciążać ratami rent w zależności ile przekroczy dochód, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwota przychodu powodująca zmniejszenie lub zawieszenie świadczenia rencisty .... Kwota równa 70 % przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego : od 1 września 2011 roku ta kwota (70 % przeciętnego wynagrodzenia) to 2356,30 zł brutto. Czyli można dorobić maksymalnie 2356,30 zł brutto (bez żadnych konsekwencji powodujących zmniejszenie lub zawieszenie renty).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, jak ciężko znaleźć zatrudnienie niektórym osobom. Ale zawsze istnieją alternatywy. Na przykład ja już od roku nie muszę pracować na etacie - pracuję z domu pomagając ludziom rozwijać własne, małe, domowe biznesy przez Internet. Pozdrawiam, Wojciech Diechtiar www.biznesmatik.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Diechtiar napisał:
Wiem, jak ciężko znaleźć zatrudnienie niektórym osobom. Ale zawsze istnieją alternatywy. Na przykład ja już od roku nie muszę pracować na etacie - pracuję z domu pomagając ludziom rozwijać własne, małe, domowe biznesy przez Internet. Pozdrawiam, Wojciech Diechtiar www.biznesmatik.pl
te biznes zatrudnij rencistę a nie pomagaj, naciągaczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie, współczuję Panu szczerze. Znalezienie pracy w Chełmie graniczy z cudem. Ja także bezskutecznie poszukuję pracy od ponad dwóch lat, mam wykształcenie wyższe humanistyczne oraz studia podyplomowe z informatyki oraz inne kursy i uprawnienia. Powinien Pan znaleźć dojścia do Urzędu Miasta i mieć poparcie prezydent Fisz lub któregoś z wiceprezydentów Chełma. Tylko wtedy znajdzie Pan pracę. Na Urząd Pracy nie może Pan liczyć, bo pracownicy tej instytucji Panu nie pomogą. Z poważaniem, bezrobotny magister z Chełma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez jest praca w firmach budowlanych !!! w chelmie oraz w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi emerycie nasz wspaniały pan Premier zaczął jeździć po kraju na pewno i do pana zawita i panu pomoże niech się pan nie martwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...