Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik w potrzebie, ale pomocy odmawia. "Nikt nie chce go mieć na sumieniu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 o 05:58 Powrót do artykułu
Jaka opłacalność taka gospodarka. Zlikwidować uzależnić się od innych państw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zniszczyć rolnictwo a rolników do miasta sprzątać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli bydło cierpi to odebrać nie może być tak że przez nieudolność lub chorobę ktoś lub coś może cierpieć! tak jak ktoś powiedział odebrać sprzedać a pieniądze mu oddać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki szantaż, że się powiesi, to żaden szantaż. Niech się wiesza, jeżeli to będzie dla dobra zwierząt. Jak by tak każdy wymuszał, że się powiesi bo np. mieszkanie zabiorą i sądy i komornicy ulegały szantażowi, to by wkrótce nikt czynszu nie płacił, a reszta co płaci wody, gazu czy innych mediów by nie miała. Chcesz to się wieszaj, ale nie męcz zwierząt, skoro mają w męczarniach padać z głodu. Po drugie, dlaczego władze tolerują takie barbarzyństwo, jak śmierć z głodu lub z powodu nieodpowiednich warunków przebywania zwierząt. To jest dopiero ślepa władza, która dopuszcza do takich tortur zwierząt i ekscesów. Nagłośnić sprawę i napiętnować władze, które tolerują i dopuszczają do głodowej śmierci zwierząt, zaraz znajdą sposóby na skuteczne załatwienie sprawy. Sposobów jest wiele, wystarczy chcieć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto wyniki bandyckiej nacjonalizacji ziemi z 1944. Komuchy zagrabiły ją tym, którzy potrafili gospodarzyć na ziemi i porozdawały chłopstwu, które, jak widać, przez dziesięciolecia nauczyło sie tylko dopominać o pomoc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten Pan Świerczyński to jest sołtysem czy wójtem, bo już nie kumam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po polsku powinno być :ODMAWIA PRZYJĘCIA POMOCY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aUTOR JEST TAK NIEROZGARNIĘTY , ŻE NIE ODRÓŻNIA SOŁTYSA OD WÓJTA ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"... Niech się wiesza, jeżeli to będzie dla dobra zwierząt. "Tylko przed zjedzeniem mięsa czy mleka od tych zwierząt trzeba się będzie przeżegnać, żeby odżegnać urok?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest jeszcze kilka takich przypadków 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Świdniku sa takie panie co włażą do obór pod nieobecność właścicieli może one przygarną te zwierzątka. I skończą z roznoszeniem chorób
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: