Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trochę serca ludzie!! Zginęły młode i naprawdę fantastyczne osoby, które na pewno chciały żyć! ( tak jak każdy człowiek dążący do happy endu)... Im się to nie udało, ale najwidoczniej tak milo być ... Jak byśmy mogli cofnąć czas, ehhh.. Pomyślcie czasami o rodzinach, przyjaciołach, znajomych.. Pomyślcie jak oni się teraz czują, pomyślcie jak wy byście się czuli w takiej sytuacji? Cierpienie jest jednym z dominujących doznań życiowych. Choć niepojęte i jakże często trudne do udźwignięcia, splecione jest z życiem w sposób nierozdzielny. Jak daleko sięgamy w naszą historię zauważamy, że ludzkiej egzystencji nie wypełniały tylko radość i szczęście, ale naznaczało ją również cierpienie.. Takie jest życie :[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych którzy piszą,że Ci co zmarli to deb***e,to na serio radzę się zamknąć -.- ciekawe czy wam wszystkim było by tak do docinków,gdyby to od was z rodziny czy przyjaciół stracił życie w taki sposób,to jest żałosne co wy tu piszecie,zastanówcie się trochę o.o straciłam w tym wypadku Bartka,przyjaciela,na którego mogłam zawsze liczyć i nie mogę już czytać co wy tu na nich wypisujecie . tyle dzięki . pozdrawiam ! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartuś na zawsze w naszych sercach [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast komentować...przypomnijcie sobie jacy byli i zastanowcie się zanim kogoś obrażicie... co się stało to się nieodstanie!!! Zawsze w pamięci Bartek[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, to co niektórzy piszą jest po prostu chamskie i tyle. Jacy oni by nie byli ONI NIE ŻYJĄ!! a dla każdego jakiś szacunek się należy. Ja tego Wróbla nie znałam, ale Bartek.. On chodził ze mną do jednej klasy. Jeszcze nie mogę uwierzyć w to co się stało.. Elwis ile ja bym dała, żeby jeszcze raz zobaczyć ten twój uśmiech Nigdy Cie nie zapomnimy i zawsze będziesz w naszych sercach! a co do niektórych to lepiej nie piszcie nic i zachowajcie swoje komentarze dla siebie, bo pomyślcie, że to mogą czytać ich rodziny. Nawet sobie nie wyobrażacie w jakim oni mogą być stanie. Być na pogrzebie własnego dziecka to jest największy ból.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ wpis Dzisiaj, 12:20 Wpis #30 Goście Boże dlaczego go nie ocaliłeś??!!! dlaczego nikt nam powiedział kim jest ten cały wróbel!!! CO ZA IDIOTA Z NIEGO BYŁ,ŻE SZUKAŁ 16 LETNICH KOLEGÓW!!!! co za prostak!!!nienawidzę Cię za to i szkoda ,że zginąłeś...to jest za lekka kara dla ciebie !!!! Go to the top of the pageraport czy ty wgl wiesz co mowisz??! twoim zdaniem on zrobil to specjalnie??i myslisz ze smirc to za lekka kara... Boze ogarnij sie a nie zwalasz wszystko na kierowce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wy byliście kiedyś w Rożdżałowie?! Tam jest mnóstwo drzew przy drodze! Czy nasza gmina wspaniała nie mogłaby tegoo pousuwać?! Może gdyby nie te cholerne grzewa oni by żyli! Pokój im duszom ELVIS [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta bo tylko w Rożdżałowie są drzewa i trzeba je usuwać a dla takich ludzi to najlepiej gumowe nie ??;/ bezduszni bo zginieli młodzi ludzie to własnie Ci młodzi ludzie wykazali brak mózgu po co tak pędzić ;/ no i to że piszecie zginął ale jakby miał wybór ...litości, kto chce umierać... nie wiem kiedy ja umrę ale ilu wśrod was nagle się przyjaciół znalazło pf.. weście zakończcie to wreszcie, poza tym ten cały Elwis nie był niewiniątkiem z tego co pamiętam. Zresztą wiem że w takich chwilach pamięta się jedynie dobre rzeczy! Rodzina cierpi ... Ale widać zaczęły się wakacje, sezon otwarty... młodzi ludzie szaleją na drogach i ciekawe pseudo-przyjaciele coś was to nauczyło? wątpie....! Przecież wszyscy macie plany ....balangi itd... nie zrezygnujecie tylko dlatego, że kolega zginął a przecież tak się tym przejeliście. Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~Gość~ wpis Dzisiaj, 12:20 Wpis #30 Goście Boże dlaczego go nie ocaliłeś??!!! dlaczego nikt nam powiedział kim jest ten cały wróbel!!! CO ZA IDIOTA Z NIEGO BYŁ,ŻE SZUKAŁ 16 LETNICH KOLEGÓW!!!! co za prostak!!!nienawidzę Cię za to i szkoda ,że zginąłeś...to jest za lekka kara dla ciebie !!!! Go to the top of the pageraport czy ty wgl wiesz co mowisz??! twoim zdaniem on zrobil to specjalnie??i myslisz ze smirc to za lekka kara... Boze ogarnij sie a nie zwalasz wszystko na kierowce...
a uważasz że jesto to rozsądne wyprzedzać na trzeciego??? dodatkowo przy prędkości 200km??!! sam pomyśl co piszesz! to tylko wina wróbla i szkoda,że nie żyje! powinien skońćzyć na wuzku i być sparaliżowany!!! to dopiero byłaby dla niego kara!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie może kiedy pogrzeb? Bartek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardziej szkoda mi ludzi... Mówie do tych którzy pisali w stylu ,,jednego deb***a mniej,, itp. Zastanówcie się troche... Wyobraźcie sobie że w takim wypadku ginie członek waszej rodziny a w komentarzach do wypadku figurują takie właśnie wpisy.Naprawde troche zrozumienia.Fakt kierowca nie do końca zastanowił sie nad konsekwencjami ale ludzie - zdarza sie.A jeśli dalej chcecie tak pisać to prosze bardzo - zdobądźcie adresy ich rodzin i powiedzcie to w twarz członkom ich rodzin.No chyba że przerasta to wasze możliwości. Jak to sie mówi ,,Cwaniak w necie - ci*** w świecie,, Żegnaj Elwis [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najepiej jest obrażać zmarłych na forum i obwiniać samochód lub kierowcę ( Jak by kogoś bliska osoba zginęła wypadku samochodowym to by nie wypisywał takich głupot na temat uczestników wypadku. Ludzie trochę szacunku i opanowanie nie dociera to do was dwie osoby nie żyją a jedna walczy o życie w szpitalu. Okażcie trochę serca dla całej tej sytuacji. Bartek nigdy Cię nie zapomnę tego promiennego uśmiechu i dziękuję Ci za to że nauczyłeś mnie cie-szczyć się z życia . Żegnaj, kiedyś się zobaczymy ale już nie w tym świecie ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek dlaczego właśnie ty... nigdy o tobie nie zapomnimy.. [*] A co do komentarzy tj.. O JEDNEGO deb***A DROGOWEGO MNIEJ...itd to ...drodzy koledzy lub kolezanki..życzę wam takiej tragedii jaka przydarzyłam się nam, bo zginął nasz kolega i on nie był niczemu winien.., a kierowca też nie mógł przewidzieć że wjedzie w jakieś drzewo... i życzę wam jeszcze żeby o was też tak pisali inni na jakiś głupich forach...że jesteście deb***ami, mordercami i samobójcami... bo jak czytam komentarze od ludzi którzy nawet ich nie znali to mi sie robi przykro że na tym świecie jest aż tyle nietolerancyjnych i wprost ułomnych ludzi którzy nie umieją sie powstrzymać od głupich tekstów w takiej tragedii gdy ginął tak młodzi ludzie... A dla rodzin szczere kondolencje i współczucia..[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb prawdopodobnie w piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pogrzeb prawdopodobnie w piątek
Pogrzeb Bartusia jest jutro 9,07,2010 o godz 12 w Kaplicy przy nowym cmentarzu. ...;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ale masz kuźwa znajomych, znaczy miałeś.
to jest dziewczyna baranie, a z reszta ty nie znales[*] Bartka [*] gdybys go poznal inaczej bys teraz pisal, pie***rdolisz tak na innych ktorzy zgineli w wypatku ciekawe jak bys spiewal gdyby to twoi znajomi byli lub ktos z rodziny pomysl jak oni sie teraz czuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb mojego brejdaka tzn Wróbla jest o 10 a Elwisa o 12 obu pogrzeb jest na mościckiego z góry dziękuje tym co przyjda ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb mojego brejdaka tzn Wróbla jest jutro tzn 9 lipca o 10 a Elwisa o 12 tego samego dnia obu pogrzeb jest na mościckiego z góry dziękuje tym co przyjda ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb jutro o godzinie 12 na cmentarzu komunalnym (ul.Mościckiego) Bartuś będzie w kaplicy już od 11 więc kto chce będzie mógł się z nim pożegnać. ;( **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie !!! jak ktoś chce pokozaczyc to tak jest kierowca podją decyzje ,zapewne sie najarali lub coś w ttym stylu ale dlaczego kierowca naraził reszte na takie niebiezpieczeństwo? nikt mi nie powie ze po naszych drogach jezdzi sie 200 na godz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...