Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyną pamiątką jaka mi została po Bartku były rozmowy na gg. Ostatnio gg samo mi się zaktualizowało i wszystkie archiwa wyczyszczone!!!! Załamka ;((( teraz już praktycznie nic po nim nie mam ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla elwisa elwis wiem że dobrze jest ci w niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich ktorzy oczerniali tu ofiary wypadku - jestescie zalosni i pewnie leczycie w ten sposob kompleksy kierowcy nie znalem, ale elvisa tak, szkoda ze oni musieli zginac. szczescie w nieszczesciu ze albert wyszedl z tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=6BnT_wkuMBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wieś się bawi !! deb***i nie szkoda dziś np mi na zakręcie na czołówkę wyjechał kierowca deb*** skretyniały i co dobrze zrobił ??? Dla mnie nie ma sensu bronienie głupoty na szosie
Idz spac wiecznie ty je***a szmato ku*** wręcz nie masz szacuna żadnego dla nikogo jesteś kurwą bez zasad a tacy długo nie pożyją nawet nie wiesz jaki ból sprawia w sercu taki komentarz od takiej parówy je***ej jak ty..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
po pierwsze nie mów mi co komentować a co nie bo to nie ty tam byłeś tylko ja i nie w twój samochód stuknął inny po drugie co by było gdyby twoja rodzina siedziała w tej lagunie
Wystarczy ku***,że mój brat tam zginał a ty jakoże jesteś je***ym ścierwem cieszysz sie kurewskim życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie ciekawi inna sprawa - co 16-letnie dzieci robiły o 22 poza domem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
a mnie ciekawi inna sprawa - co 16-letnie dzieci robiły o 22 poza domem?
jak będziesz miała kiedyś dziecko w tym wieku to sama sobie odpowiesz na to pytanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** wy je***e szkoda że mj ojczym tam zginą niewiećie jaki to ból ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1. nie było jeszcze ciemno - zdjęcia były robione później. po 2. nie pasażerowie tylko (prawdopodobnie) pasażer i dziewczynka na rowerze. po 3. nie 20-letnie Audi 80! po 4. każdemu się zdarza zagapić - kierowca miał zbyt dużą prędkość, i zbyt małe doświadczenie za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jaką masz pewność że to nie bezmózgowy mieszczuch, co złego to tylko wieś... Rozejrzyj się dookoła i zobacz ile deb***i jest w twoim mieście i zacznij liczenie od siebie... Pozdrowienia z inteligentnej pachnącej wsi... a ty wakacje spędzaj w tym smrodzie...
do cwaniaka z miasta jeżeli Chełm to miasto to ty koleś nigdzie nie byłeś a co masz lepsze auto czy może mamusi?CIEKAWE jak ty szpanujesz autem ale pamiętaj ze nikt nie wie co go czeka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy ku*** dalej szpanujecie -.- szmaty je***e ciekawe czy jestescie tacy cwani , moze zrobimy ustawke kozaczki -.0 ? , ku*** moj ojczym zginą i moj kolega -.- zycze wam takich samych rzeczy jak mu sie zdarzyla -.o , powodzenia jak chcecie ustawke dzwoncie 512992239
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 rok niedługo mija a ciągle jakby to było wczoraj;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braciszku mój zawsze będziesz w moim sercu tak samo Ty Elwi$ bo też byłeś jak brat kto ma wiedzieć ten wie SLU kto ma wiedzieć ten wie co dla nas to znaczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...