Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód przeleciał i \"zaparkował\" w zbożu

Utworzony przez Gość, 15 czerwca 2010 o 13:55 Powrót do artykułu
a czemu nie napisano ze czesciowo zapalil sie, widac na masce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję,że deb*** nie przeżył. Bo jesli tak to imbecyl kupi następnego złoma i kogoś zabije na drodze.
0
STYX napisał:
Mam nadzieję,że deb*** nie przeżył. Bo jesli tak to imbecyl kupi następnego złoma i kogoś zabije na drodze.
Ty chyba nie jesteś lepszym "deb***em" skoro nie widzisz, że w artykule jest napisane iż kierowca wyszedł bez większych obrażeń... żenada
0
Sory, ale ten gość nie jest deb***em, bez takich epitetów prosze. Miał wypadek, a to nie znaczy,że nie umie jeżdzić. Do wypadkow dochodzi często, a tą wersje wydzarzeń niech by sobie policja dla siebie zachowała, bo jest nie powiem do czego. najważniejsze jest to,że żyje, dostał drugie życie.
0
Nie napisali,że się zapialił, bo sie nie zapalił. A po za tym kto pozwolił to zdjęcie zamieścić w internecie? To jest bezczelne!
0
Gość napisał:
Nie napisali,że się zapialił, bo sie nie zapalił. A po za tym kto pozwolił to zdjęcie zamieścić w internecie? To jest bezczelne!
Dlaczego nie napisali,że się nie zapalił?-nie rozumiem też.Kierowca tego wehikułu powinien być dumny,-jest w internecie,jest sławny. Sława nie jest bezczelnością-no chyba że u Polikota.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: