Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ścisk i przepychanki w sklepie. Promocja na cukier w Carrefour w Chełmie (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 19:56 Powrót do artykułu
W Chełmie rządzi komuna to i zachowania jak za komuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wypisywanie o rzekomej biedzie jest nieuprawnionym zakłamywaniem mentalności kierującej zachowaniem ludzi starszych i starych. Moje 82-letnia matka z emeryturą przekraczającą kwotę 2100 zł.. netto + 800 zł.. otrzymywanych ode mnie i siostry nie potrzebuje oszczędzać na czymkolwiek. A pomimo to nie opuści żadnej "okazji" do poczynienia "tańszych" zakupów! Jest to przerażające, nieuzasadnione i bardzo bezrefleksyjne. Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię i dowiaduję się o kolejnym "sukcesie" odczuwam poważne zaniepokojenie stanem psychicznym mojej rodzicielki! Na szczęście nie pomaszerowała po ten cholerny cukier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRl- czy wrócił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja ,dziwić się ,że na cukrzyce chore.Niech jeszcze więcej żrą cukru ,to im się polepszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNA POWRÓCIŁA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby było za darmo nikt by nie wziął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był Lidl, to na drugi dzień zwróciliby puste opakowania, by odebrać kasę, bo im nie zasmakował... Był za gorzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy nie poznajesz? Dzisiaj slodziła ci herbatkę z rańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...