Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator zostawił w PSL przyjaciół i wrogów. Przeszedł do klubu PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2016 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Zdrajca czy nie zdrajca, wsio ryba. Grunt to to, żeby PSL (ZSL) w 2018 roku przepadło w wyborach samorządowych, a w 2019 roku zostało wyeliminowane z Sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kiedyś pokazałem PSLawirantów środkowy palec, bo byli nie godni. To szantażyści. Żeby tym maf,,,,om się przeciwstawić trzeba być mocnym czlowiekiem, Gratuluję Panu Profesorowi decyzji. Nie wolno się dać zeszmacić tym łobuzom z małym czlowieczkiem na czele,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NUU ZAJEC MY PAGADII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja też kiedyś pokazałem PSLawirantów środkowy palec, bo byli nie godni. To szantażyści. Żeby tym maf,,,,om się przeciwstawić trzeba być mocnym czlowiekiem, Gratuluję Panu Profesorowi decyzji. Nie wolno się dać zeszmacić tym łobuzom z małym czlowieczkiem na czele,
Ty swój środkowy palec możesz se wsadzić w dupę, szmato niedorobiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda KUR.A SIĘ SPRZEDA ZA PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale knaga !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonałe posunięcie, Panie Profesorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechrzta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAJĄC według Biblii to zwierze NIECZYSTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca i już .Sprzedawczyk taka męska ku... rwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla utrzymania się przy korycie daje się zeszmacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józefa Zająca złożył oświadczenie: byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa. Pasuje do PiS jak nic :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam pana zająca i motywy którymi się kieruje, być może intencje są dobre? Ale PiS powinien uważać, bo teraz może przyjść wielu "przyjaciół i życzliwych", którym zależy TYLKO na pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstyd było w tzw PSL razem z GJETMANEM ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam pana zająca i motywy którymi się kieruje, być może intencje są dobre? Ale PiS powinien uważać, bo teraz może przyjść wielu "przyjaciół i życzliwych", którym zależy TYLKO na pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstyd było w tzw PSL razem z GJETMANEM ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstyd było w tzw PSL razem z GJETMANEM ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL był ręka w rękę z PZPR podczas Okragłego Stołu przeciwko Solidarności. rodzina kosiniaka wywodzi się z ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadochroniarze komunistów ? I PIS się na to zgadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...