Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedliszcze: Wyłożył narkotyk na stół

Utworzony przez xnt, 24 listopada 2009 r. o 08:22 Powrót do artykułu
dobrowolnie opróżnił kieszenie-hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawa tez narkotykiem jest i to legalnym tak jak alkohol :/ Cannabis pojawiaja się w prawie każdej znanej ksiażce o medycynie pisanej przez dawnych mędrców i wykształconych ludzi . Jest na ogół klasyfikowana jako jedno z pięciu najlepszych lekarstw i specyfików.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku zachorowania na raka płuc od palenia wyłacznie marihuany.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku smierci w wyniku palenia marihuany.Więc czemu zakazana? www.OTWARTAPESTKA.info Ludzie aktywujcie się!!! www.KONOPIALECZY.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...