Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stołpie: Będzie szkoła na miarę XXI wieku

Utworzony przez wiesiek, 9 marca 2010 o 17:42 Powrót do artykułu
Ładna baza dydaktyczna w szkolach .Szkoda że wyniki nauczania nie idą w parze z warunkami w Gminie Chelm. Ja już wiem kto będzie budował
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem nauczycielem i z przerażeniem oglądam wyniki uczniów w gminie.Panie kociuba i ciechan to wstyd aby wyniki w gminie podmiejskiej byly aż tak słabe .Najgorsze w powiecie
0
Panie nauczycielu Roman to weź się Pan do roboty i nie narzekaj, a temat jest o szkole w Stołpiu nie o wyborach.
0
... co ma budowa szkoły w Stołpiu do ataków personalnych na forum??? Ktoś chyba chce się doigrać , tak jak u nas w Rejowcu... a paragrafy są
0
a kto bedzie budował?
0
Kto będzie budował to nie mam pojęcia. Wiem, tylko że kogoś tam wybrali do tego już. Ale najbardziej zadziwiające jest to, że cokolwiek zaczęli robić z Stołpiu jak nowa dyrektor się pojawiła. Ciekawe też jak będziemy się do czerwca tam uczyć, ponoć w namiotach wojskowych! Projekt http://www.gmina.chelm.pl/images/stories/2010/szkola%20w%20stolpiu%20widok%20po%20rozbudowie.jpg
0
Harmavesi ! Remont szkoły był jeszcze "Załatwiony" przez byłą panią dyrektor. Więc jak nie wiesz to nie pisz. Boisko już dawno gotowe. Nie długo udostępnione do użytku będą 2 piętra (parter już oddany).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: