Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Profesorze Radzik u nas nie ma wzorców z zachodu, u nas wszędzie jest wschód. Prawdziwym wzorcem jest człowiek z Koszelówki, Roman M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I miał rację! Pijani za kierownicą to potencjalni mordercy. Powinno się ich bardziej surowo karać gdyż stanowią zagrożenie dla siebie i innych. Samo odebranie prawa jazdy nie wystarcza i tak później przykładowo, jakiś pijany tatuś bez prawa jazdy wozi swoje małe dzieci samochodem. Raz, dwa razy mu się uda a za trzecim się rozbije i kogoś zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Adrian !!!! tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę zobaczyć do czego prowadzi jazda po pijaku. Smiertelny wypadek pod Kielcami. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0113/817359123
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I medal dostał za to? karierę chce zrobić?Od łapania jest policja a ten zabawia sie w harcerzyka.To jest bezprawie , dziki zachód. Ten człowiek jest dla mnie psychiczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ubiegłym roku wisząc na komórce i gadając z policją przez prawie pół godziny jeździłem za pijanym typem aż dojechał do domu z Węglina w rejon Konopnicy. Radiowozów w pobliżu nie było tak pan z dyżurki tłumaczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni w skutkach wypadek spowodowany przez pijanego i przez trzeźwego? NICZYM!!!!!!!! Tylko nie piszcie o potencjalnych mordercach, bo potencjalnym mordercą jest każdy z Was przekraczając np dozwoloną prędkość. I o ile wiem wg statystyk ponad 90% wypadków powoduja trzeźwi. A temu profesorowi coś się pokręciło. Wzorce z zachodu??? Tam jest dopiero społeczne przyzwolenie na jazdę po alkoholu! Można mieć 0,5 a nawet 0,8 gdzieniegdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla chłopaka za odwagę i silne nerwy bo ja bym dziada zatłukła za jazdę po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czym się różni w skutkach wypadek spowodowany przez pijanego i przez trzeźwego? NICZYM!!!!!!!! Tylko nie piszcie o potencjalnych mordercach, bo potencjalnym mordercą jest każdy z Was przekraczając np dozwoloną prędkość. I o ile wiem wg statystyk ponad 90% wypadków powoduja trzeźwi. A temu profesorowi coś się pokręciło. Wzorce z zachodu??? Tam jest dopiero społeczne przyzwolenie na jazdę po alkoholu! Można mieć 0,5 a nawet 0,8 gdzieniegdzie.
Popieram w 100%. Zdecydowaną większość wypadków powoduja TRZEŹWI kierowcy. Trzeźwi, bo nie po alkoholu, a czy trzeźwo myślący? A pijanych za kółkiem - karać, dotk;iwie karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I medal dostał za to? karierę chce zrobić?Od łapania jest policja a ten zabawia sie w harcerzyka.To jest bezprawie , dziki zachód. Ten człowiek jest dla mnie psychiczny " A ty co zazdrościsz, bo Ty pewnie byś palcem nie kiwną jak byś zobaczył Pijanego kierowce. Dobra Policja jest od łapania takich niedorozwojów którzy wsiadają pijani za kierownice ale nie zawsze Policja jest w pobliżu. Może i trzeźwi powodują więcej wypadków niż pijani ale to nie zmienia faktu że po alkoholu nieśmiertelność się włącza u kierowców a włącza racjonalne myślenie i refleks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I medal dostał za to? karierę chce zrobić?Od łapania jest policja a ten zabawia sie w harcerzyka.To jest bezprawie , dziki zachód. Ten człowiek jest dla mnie psychiczny " A ty co zazdrościsz, bo Ty pewnie byś palcem nie kiwną jak byś zobaczył Pijanego kierowce. Dobra Policja jest od łapania takich niedorozwojów którzy wsiadają pijani za kierownice ale nie zawsze Policja jest w pobliżu. Może i trzeźwi powodują więcej wypadków niż pijani ale to nie zmienia faktu że po alkoholu nieśmiertelność się włącza u kierowców a wyłącza racjonalne myślenie i refleks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
I medal dostał za to? karierę chce zrobić?Od łapania jest policja a ten zabawia sie w harcerzyka.To jest bezprawie , dziki zachód. Ten człowiek jest dla mnie psychiczny
Sam jesteś psychiczny skoro popierasz brak reakcji na sytuację kiedy jadąc widzisz pijanego kierowcę. Bezprawiem jest to, że taki pijak siada za kólkiem i jeździ dopóki mu się to udaje stwarzając zagrożenie dla innych uzytkowników dróg. Dopóki u nas będzie społeczne przyzwolenie na to aby pijani prowadzili auta to nic się nie zmieni na lepsze. Z tego co widać większość z was uważa, ze to nic takiego, do czasu, każdego z was może taki pijak szybko załatwić. Pamiętajcie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
I medal dostał za to? karierę chce zrobić?Od łapania jest policja a ten zabawia sie w harcerzyka.To jest bezprawie , dziki zachód. Ten człowiek jest dla mnie psychiczny
Ty jesteś psychiczny cwelu głupi. Brawo dla studenta, tak powinni wszyscy reagować. DOŚĆ JUŻ ZABIJANIA LUDZI PRZEZ PIJAKÓW !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUCH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił, że go złapał, popieram akcję. Ale dać się sfotografować i pokazać zdjęcie i swoje nazwisko w gazecie, ot już nie do końca mądre. Przecież ten pijak teraz może się zemścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ben napisał:
Ty jesteś psychiczny cwelu głupi. Brawo dla studenta, tak powinni wszyscy reagować. DOŚĆ JUŻ ZABIJANIA LUDZI PRZEZ PIJAKÓW !!!!!
Popieram! Pozwólmy zabijać tylko trzeźwym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję postawy, natomiast policjantom skutecznego działania. Kiedyś rownież tak postąpiłem. Osobiscie zawiadomiłem (było to w czasie kiedy nie było jeszcze komórek) policję o poruszającym pijanym kierowcy. Dopilnowałem by go zatrzymali. Zrobili wszystko jak należy, tylko dziwnym przypadkiem mimo, że był pijany w sztok udalo mu się zbiec z komisariatu. Nie poniósł żadnej kary. Ja natomiast do dzisiaj odczuwam skutki tej "obywatelskiej" postawy. Jeszcze raz gratuluje i mam nadzieję, że BOHATER nie podzieli mojej doli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z kolegą jakieś trzy lata temu też złapaliśmy pijanego w sztok rowerzystę. I jakoś nikt nie napisał o nas w gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Razem z kolegą jakieś trzy lata temu też złapaliśmy pijanego w sztok rowerzystę. I jakoś nikt nie napisał o nas w gazecie
Oddajcie mi rower łobuzy,komórkę i 150 ojro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram! Pozwólmy zabijać tylko trzeźwym!
Taki ci wesoło? Czy pijany czy trzeźwy, idiota za kółkiem zawsze będzie idiotą tylko pijanego kierowcę łatwiej rozpoznać bo nikt nie nosi na czole etykietki z napisem deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...