Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie: Nie żyje 34-latek

Utworzony przez XXX, 22 września 2013 r. o 10:55 Powrót do artykułu
NATURAL SELECTION !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NATURAL SELECTION !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierujący BMW 34-latek straciła panowanie nad kierownicą- jestem ciekawy gdzie piszący uczyła się odmianów :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink: w końcu kto zginął 34 LATEK STRACIAŁA, to w końcu  UN czy UNA??? :wacko: 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o w mordkę ta Bemka mnie wyprzedzała jeszcze kilka dni temu na lubelskiej omijając wysepki przy prędkosci grubo ponad 100 no to sobie chłopaczyna dojechał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wydechu i lampach widać, że nikt normalny tym nie jeździł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadło BMW w zajeb.istą dziurę w drodze i stało się to co się stało,urwane koło,wyprane całe zawieszenie,takie drogi polskie. tusk muśi odejść,to wszystko musi się kiedyś skończyć !!!  Chodzi o bezpieczeństwo wszystkich Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestosownie, ale szczerze powiem, że odetchnąłem z ulgą bo cytując klasyka "nikt przez tego pana już życia pozbawiony nie będzie". Podobnie jak kamilus widziałem "wyczyny" tego "wiejskiego Kubicy" i nawet sobie pomyślałem, że tacy w łóżku nie umierają... Wyrazy współczucia dla rodziny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się wsioki n a z a p i e r d a l a l i! No i bardzo dobrze - będzie bezpieczniej na drogach dzięki selekcji naturalnej, nb. dziwne, że tak późno...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie taka "tragedia" wcale nie wzrusza. Wrecz przeciwnie, ciesze sie odejsciem w niebyt kolejnego bezmozgowca! Szkoda, ze taki jeden przed trzema laty nie zabil sie! Wtedy moja corka nadal bylaby w pelni sprawna i szczesliwa kobieta! Spacer i przejscie po pasach zmienilo cale Jej i nasze zycie. Od tamtego momentu z zainteresowaniem sledze informacje o zabijajacych sie glupcach i z radoscia konstatuje, ze byc moze czyjes dziecko ma szanse na normalnosc. Na marginesie dodam, iz w terenie zabudowanym szybkosc jest drastycznie ograniczana, a przy 50 km/h nikt nie zabije siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestosownie, ale szczerze powiem, że odetchnąłem z ulgą bo cytując klasyka "nikt przez tego pana już życia pozbawiony nie będzie". Podobnie jak kamilus widziałem "wyczyny" tego "wiejskiego Kubicy" i nawet sobie pomyślałem, że tacy w łóżku nie umierają... Wyrazy współczucia dla rodziny.  
Masz rację - niestosowne. Pomimo wszystko szkoda człowieka. Naiwnie mam nadzieję, że inni domorośli "Zientarscy" wyciągną właściwe wnioski z tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się ! zginął człowiek ! Jaki by nie był , był to człowiek . Weź przestańcie obrażać zmarłego , trochę szacunku i wyrozumiałości dla rodziny . Opamiętajcie się ! Kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink: w końcu kto zginął 34 LATEK STRACIAŁA, to w końcu  UN czy UNA??? :wacko: 2
On [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawura gubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wieś w filcach bawi się na wesoło. Z którego roku było to BMW??? Obstawiam w ciemno , że to jakiś sprowadzony z Niemiec ponad 10 letni grat po 2 Niemcach i 4 Turasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...