Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trawniki nie są dla samochodów

Utworzony przez Parias, 13 lutego 2009 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Oczywiście zamiast zapobiegać (czyt. urządzać w newralgicznych punktach miejsca parkingowe) karze się bezsilnych ludzi którzy nie mają gdzie zaparkować. Nie bronię tutaj niszczenia zieleni ale nie popieram pójścia na łatwiznę jaką jest wlepianie mandatów zamiast zrobienia coś z tym by do tego nie dochodziło. Cóż to za władza co nie stać ją na konstruktywne działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać, karać i jeszcze raz karać tych ćwoków, to może dotrze do ich małych główek, że trawnik to nie jest miejsce do parkowania ! Lekarstwem na chamstwo wyniesione z domu są wysokie mandaty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='też kierowca' date='13.02.2009, 09:48' post='94766'] Karać, karać i jeszcze raz karać tych ćwoków, to może dotrze do ich małych główek, że trawnik to nie jest miejsce do parkowania ! Lekarstwem na chamstwo wyniesione z domu są wysokie mandaty ! CHYBA ROZMIJASZ SIĘ ZE SWOJĄ PROFESJĄ. IDŹ DO PRACY TAM GDZIE BEDZIESZ MÓŁ PISAĆ MANDATY NAWET ZA KICHNIĘCIE NA ULICY. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA ROZMIJASZ SIĘ ZE SWOJĄ PROFESJĄ. IDŹ DO PRACY TAM GDZIE BEDZIESZ MÓŁ PISAĆ MANDATY NAWET ZA KICHNIĘCIE NA ULICY. POZDRAWIAM. [/quote] Po pierwsze, nie krzycz ! Po drugie, profesję mam świetną i nie mam zamiaru jej zmieniać ! Po trzecie, mam też poczucie estetyki i zniszczone trawniki rozjeżdżone przez koła samochodów budzą we mnie oburzenie ! Po czwarte, kichaj do woli, na zdrowie, ale nie porównuj kichnięcia do wandalizmu które trzeba bezwzględnie tępić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...