Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

unieważnienie małżeństwa

Utworzony przez miranda, 16 listopada 2009 r. o 14:24
Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje taka opcja że po uzyskaniu kościelnego unieważnienia małżeństwa tylko jedna strona ma pozwolenie na ponowny ślub kościelny? Bo mąż oskarża mnie o to że nie chciałam mieć z nim dzieci. I czy mam szansę na uzyskanie unieważnienia po 3 latach małżeństwa przez które mąż był przez cały czas za granicą, nie mamy dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieee, to by było bez sensu. Po stwierdzeniu nieważności małżeństwa oboje będziecie mieć je anulowane, dlaczego niby tylko jedna strona? Teraz wygooglowałam, że są różne książki na ten temat, więc możesz sama zgłębić o tym wiedzę, bez wydawania pieniędzy na prawnika, np. książka Michała Poczmańskiego. Sprawdź ją sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...