Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie powstanie multipleks

Utworzony przez Charlie, 11 listopada 2010 o 18:28 Powrót do artykułu
Wspaniale.Galeria bez kina to nieporozumienie.Ja czekam głównie na kino.Bo ze sklepami to sobie radzę a Zorza -cóż jaka jest kazdy wie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Weszłam sobie na stronkę Cinema-Lumiere .Jest rezerwacja on-line i można podejrzeć co się dzieje.Grają premierowo Śniadanie do łóżka.I co? na sali KOMPLET ! A miasta Chełm i Suwałki są takie same.U nas też nareszcie będzie normalnie
0
www.cinema-lumiere.pl fajna strona.Fajna galeria,dobry repertuar.Malina
0
wiadomo ze Polska jest 100 lat za zachodem w USA np. do kina chodzi sie dla zabicia czasu lub na bzykanie a filmy oglada sie na coraz popularniejszym Netflix (streaming)
0
Chełm to zadupie. Zróbcie coś u nasz w Tyszowcach, też jesteśmy miastem.
0
Szmaty z Bangladeszu i innych w cenie ok 100 zł, to czeka na nas w super sklepach C&A i innych wymienionych w artykule.Miałem wątpliwą przyjemność zakupić kilkanascie rzeczy , które w 1 praniu farbują i przybywa im na długości.A niektóre szmaty to nawet w Bangladeszu nikt by nie włożył. I jeszcze jedno na bazarze w Krasnymstawie kupisz eleganckie za 20 zł. Pozdrawiam. I nie jestem oportunistą, tylko stwierdzam fakty.
0
To siedz sobie na tym bazarku w Krasnymstawie. Co nas w Chełmie to obchodzi.
0
Mam nadzieję, że w końcu powstanie to centrum handlowe. Podejrzewam, że taką nadzieje ma większość mieszkańców, poza paroma marudami, którym nic w naszym mieście się nie podoba.
0
Maksio napisał:
To siedz sobie na tym bazarku w Krasnymstawie. Co nas w Chełmie to obchodzi.
Chełm to takie zadupie z fontanna w srodku i podświetlonymi kościołami i dziurawymi drogami i to wszystko.
0
Gość napisał:
Chełm to takie zadupie z fontanna w srodku i podświetlonymi kościołami i dziurawymi drogami i to wszystko.
Gościu masz w gębie takie załupie,źe w innej części ciała coś Ci chlupie.
0
Ja byłem dziś krasnym wieś aż miło godz 20 a w galerii tylko Tesco otwarte a jaki komfort zakupów. Miło też było przy tankowaniu tylko jedno cayen i multimedia gapiów! Apropos tyszowcow to koncert sodu się chociaż udał jak dali wam prawa miejskie? Nie ładnie andrzejku ... Jutro sobie pogadamy... Na temat chelma oczywiście
0
Dody
0
lemoniadowy Joe napisał:
Weszłam sobie na stronkę Cinema-Lumiere .Jest rezerwacja on-line i można podejrzeć co się dzieje.Grają premierowo Śniadanie do łóżka.I co? na sali KOMPLET ! A miasta Chełm i Suwałki są takie same.U nas też nareszcie będzie normalnie
0
Ta... Suwaki s takie same, tylko... 2 razy wieksze
0
Suwałki 69 tys, Chełm 67 tys, tyle, że tam trochę inna mentalność i kultura, a tutaj przyjedzie jakiś bodziak z Krasnego i rzuca śmieci na ulicę
0
W takim Singapurze by go za to rozstrzelali a co do Suwałk bez przesady..To nie Nowy Jork.Nie jesteśmy nic gorsi
0
A ja myślę (bo byłam w pon w Arcadii w Warszawie) że Cinema City niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle tego Luniera.Multiplex to multiplex
0
Mam nadzieję że ten multiplex będzie ogrzewany zimą a klimatyzowany latem.Byle do wiosny
0
A niech już budują to kino szybciej.Piątek,weekend chciałoby się pójść do kina ale na co? kurka wodna na co? porównajcie dzisiejszyrepertuar Zorzy i np tego Lumiera w Suwałkach.Żal chwyta,o warunkach juz nie wspomnę
0
moja noga w zapyziałej,zimnej i ponurej Zorzy nie powstanie,a do galerii chętnie bym wyskoczył
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: