Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co ciekawe to niektórzy we Włodawie o zaistniałej sytuacji dowiedzieli się od mieszkanki Słupska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe tylko ze kierowniczka sanepidu sama kupila z 50 litrow wody w poniedzialek w tesco a ludzie sie dowiedzieli dopiero nieoficjalnie w srode porazka
0
APEL !!! WSTYD!!! Żeby we Włodawie nie było nawet podstawowego laboratorium do badania próbek wody. WSTYD WSTYD!!! Coraz bardziej zaczyna, się wstydzić tego miasta! Jasne uzależniać się od innych jak w większości przypadków. Apeluję do ludzi, którzy coś mogą, napomnijmy władzy o konieczności "tworzenia, budowania.. itp" takich obiektów, niech ten przypadek z zakażeniem będzie nauczką i dobrym przykładem do wyciągnięcia wniosków.
0
a jaka wodą mam poić zwierzęta?????????tez mam nosić butelkami jak na jednego mieszkańca przypada 3.5litra to ile na jednego konia lub krowe?????????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: