Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiesić ich na przydrożnych drzewach, przestępcy za jednego skręta. bitch please
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dzielni policjanci ,podpalacz słomy z gramem marihuany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kolejna wielka akcja dzielnej policji, premie będą, skoro w gazecie napisali, to na 100%! Artukół 9/10 - uśmiałem się, tylko w kategorii chumor proszę umieścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnie poszukuję Anny ...z Włodawy kontak....
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2012 r. o 14:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez poszukuje marihuany 603......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad napisał:
Jest kolejna wielka akcja dzielnej policji, premie będą, skoro w gazecie napisali, to na 100%! Artukół 9/10 - uśmiałem się, tylko w kategorii chumor proszę umieścić.
g..no prawda nie dostaną premii tylko nagany bo jak żaden się nie przyzna to będą mieli niewykrytą sprawę narkotykową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do SAD: czy Ty nie widzisz jakie robisz głąbie błedy ortograficzne, ja sobie nie wyobrażam, że chcę npisać komentarz i nie wiem czy słowo, które chcęumieścić pisze się przez "ó" czy "u" itd, wstyd mi za Was Polacy Poloniści, analfabetyzm i zacofanie, pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iga napisał:
do SAD: czy Ty nie widzisz jakie robisz głąbie błedy ortograficzne, ja sobie nie wyobrażam, że chcę npisać komentarz i nie wiem czy słowo, które chcęumieścić pisze się przez "ó" czy "u" itd, wstyd mi za Was Polacy Poloniści, analfabetyzm i zacofanie, pozdr
Wcale nie jesteś lepsza,wstyd. Jak tak można komuś uwagę zwracać ? .Do szkoły leniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...