Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę nie osądzajcie innych i nie wydawajcie wyroków. Życzę tym ludziom co piszą takie straszne rzeczy o tej biednej dziewczynie aby ich dosięgła tragedia ale o wiele większa od tej. Drugiego człowieka byście w łyżce wody utopili. Może pomóc tej rodzinie wesprzeć ich albo pomodlić się. Czy juz nie ma w was żadnych odruchów ludzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ci fejs? Jesteś prostakiem i chamem. Szukasz tanich sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w tym samy wieku, mój synek tez ma 3 miesiące a mąż pracuje poza miejscem zamieszkania 5 dni w tygodniu ale wolała bym sama umrzec niz skrzywdzic mojego synka. W tej całej tragedi najbardej szkoda mi tego maleństwa bo jeśli ona to zrobiła celowo dziecko miało świadomośc , ze kochana mamusia je krzywdzi i napewno cierpiało, bo zostalo utopione przez kochaną mamusię która miała go chronić i która była całym jego światem, takie dzieci już rozumią co mamusia robi. Nie radziła sobie to niech odejdzie od meża i uciekinie, facet by dzieciak wychował. Nie rozumiem kobiet,które tak postępują. ŹLE CI TO SIE SAMO TRZEBA BYŁO ZABIĆ A NIE MORDOWAĆ. Nie bronćie jej bo w ten sposób usprawiedliwiacie bestialstwo wobec bezbronnej istoty. Gdy by to byl wypadek to po pierwsze nie skakała by z okna czy balkonu a wezwala pomoc , sąsiadki, policję, pogotowie, no i dzieci zazwyczaj kompie się wieczorem bo porannej kompieli na spacerze takie mleństwo się przeziembić może.Matka Małej MADZI też udawala i też zabiła z premedytacją więc  ta kobieta powinna spędzić połowę życia w więzieniu lbo akładzie psychiatrycznym.
przepraszam że sie wtrącę ale z tego co  pamiętam magda madzi nie skoczyła w szoku z okna tylko udawała że ktoś porwał jej dziecko. ja niestety ale widzę w tym różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator słowem nawet nie wspomniała o umyślnym postępowaniu ale wszyscy wiedzą jak było! Nie wam wydawać osądy! I dobrze! Cięzko uwierzyć w wypadek, bo nie jest taką nośną wiadomością!
w naszym kraju to wszyscy się mają za prokuratorów a najbardziej ci co oprócz podstawówki żadnej szkoły nie skończyli bo pod sklepem wino pili i paragrafów na własnym życiorysie się uczyli.przykro mi ale taka moim zdaniem jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też jest matka tyle czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chowalaby 4mce gdyby chciała zabic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ją tak oczerniać wypadki zdarzają się najlepszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby pani sa była w takiej sytuacji to jakby zarragowała dobrze kogoś oskarżac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko można kąpać o której się chce ludzie to wypadek nie porównujmy jej do matki madzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sąsiedzi nie poznali akurak w tej klatce to mieszkają największe plotkary na woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomodlmy się za duszę dzidzi a za zdrowie matki tyle na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt jej nie zlinczuje jej sprawa co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możę i miała studia ale teraz magistrów na pęczki więc jakaś tam wykształcona nie była .jak każdy teraz prawie,nikt jej nie będzie linczował ,niech wraca do zdrowia i do domu,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno ją widziałam a teraz walczy o życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- To młode przykładne małżeństwo - mówi mieszkanka Woli Uhruskiej. - Często mi się kłaniali, jak spotykałam ich, kiedy spacerowali z dzieckiem. ....to jak ktoś się nie ukłoni to jest zły i morderca?
nie ale jak ktos sie ukłoni oznacza szacunek a ty myslisz ze powitasz kogos i jest ok mili ludzie którzy cieszą się szczęciem tak mają nie wiem jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ale jak ktos sie ukłoni oznacza szacunek a ty myslisz ze powitasz kogos i jest ok mili ludzie którzy cieszą się szczęciem tak mają nie wiem jak ty     Ooo tak :D cieszyła się życiem- jak widać!   Fantastycznie, połączmy się zatem w bólu z tym jakże Słodaśnym Niewiniątkiem które to (przez omyłkę naturalnie) utopiła syna, a następnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku skoczyła na bruk.   No przecież każdy z nas tak robi... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderczyni! Chcecie jej Facebooka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderczyni! Chcecie jej Facebooka?
chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderczyni! Chcecie jej Faebooka? krew mnie zalewa czytajac takie komentarze, dlaczego takie wybryki natury jak ty stąpają po tej ziemi?! a dobrych ludzi krzywda spotyka, jak masz czelnosc pisac takie rzeczy, żadna morderczyni idioto znam ja bardzo dobrze,w zyciu by krzywdy dzieku nie zrobila ~!! za to ty sam sobie krzywde juz zrobiles, ze jestes takim zjebe m i zatruwasz to powietrze tylko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina moi drodzy wie ze obydwie siostry m się źle prowadzaja a mąż pani a b z domu m nie był ojcem chłopczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...