Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żal mi tych burackich dziewczyn co wypowiadają się na końcu,np- zajefajne (żenada,kto tak mówi?Dzieciaki z gimnazjum?)albo -fajne laseczki-kto???Wy???Widział ktoś kiedyśna wsi fajną laskę?Wlosy zaniedbane,ciuchy z bazaru,okrrrrrrrropność fe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowa napisał:
Żal mi tych burackich dziewczyn co wypowiadają się na końcu,np- zajefajne (żenada,kto tak mówi?Dzieciaki z gimnazjum?)albo -fajne laseczki-kto???Wy???Widział ktoś kiedyśna wsi fajną laskę?Wlosy zaniedbane,ciuchy z bazaru,okrrrrrrrropność fe
ty lalu z miasta powiem ci tyle dziewczyny ze wsi niczym sie nie różnią od miastowych i uważaj na to co piszesz bo nikt cie idiotko nie rusza a takie jak ty to sa tylko na jeden raz bo nikt was nie traktuje jak normalne a od dziewczyn ze wsi to sie odwal kretynko i sama nosisz ubrania z bazaru i masz zaniedbane włosy ofiaro losu pier.... miastowa wywłoko. Goń się galerianko tam twoje miejsce haha. Gustaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z kolegą... Nie nawidzę miastowych lali bo są okropne i uwazają się za niewiadomo kogo.... Myslą , że są paniusiami bo mieszkają w mieście a w lustero się nie popatrzą!!! Brzydale!!!! bleeeeeeee Żal mi Cię!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kotek:) napisał:
Zgadzam się z kolegą... Nie nawidzę miastowych lali bo są okropne i uwazają się za niewiadomo kogo.... Myslą , że są paniusiami bo mieszkają w mieście a w lustero się nie popatrzą!!! Brzydale!!!! bleeeeeeee Żal mi Cię!!!!
[b]ja także się zgadzam! dziewczyny ze wsi w niczym nie są gorsze od tych z miasta, a nawet mogę powiedzieć, że są lepiej wychowane, miastowe tylko lecą z ledwo poznanym do łózka i zaraz chodzą z brzuchami. Niech nie którzy dorosną do pisania tu komentarzy! Miastowe plastiki zalecam kupić minimum 5l oleju i wlać do pustej głowy! ŻAL MI WAS NAPRAWDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żal mi tych burackich dziewczyn co wypowiadają się na końcu,np- zajefajne (żenada,kto tak mówi?Dzieciaki z gimnazjum?)albo -fajne laseczki-kto???Wy???Widział ktoś kiedyśna wsi fajną laskę?Wlosy zaniedbane,ciuchy z bazaru,okrrrrrrrropność fe" TYLKO KTOŚ NIE MYSLĄCY MÓGŁ NAPISAĆ TAKĄ GŁUPOTĘ! CHCIAŁ BYM CIĘ ZOBACZYĆ, JAK WYGLADASZ I CZY JESTEŚ TAKA FAJNA ZA JAKĄ SIĘ UWAŻASZ!!!!!!! WĄTPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DORASTASZ DO PIĘT NIE KTÓRYM DZIEWCZYNOM ZE WSI! I NIE OŚMIESZAJ SIĘ TU PISZĄC TAKĄ ŻENADĘ! STUDIUJĘ W MIEŚCIE I MOGĘ POWIEDZIEĆ JAK NAHALNE I NIE OBYTE BYWAJĄ DZIEWCZYNY Z MIASTA! I UWAZAM, ŻE LEPIEJ JEST SIĘ UBIERAĆ NA BAZARZE I KUPOWAC NOWE UBRANIA NIŻ W CIUCHLANDACH, SZMATEKSACH I KUPOWAĆ UZYWANE MAJTKI CZY BIUSTONOSZ!!!!! BIĆ SIĘ W SZMATEKSACH O JAKIŚ SPRANY CZY ROZCIĄGNIĘTY CIUCH! TO JEST DOPIERO ŻENADA!!!!!! UWAŻACIE SIĘ ZA LALE A JESTEŚCIE ŻAŁOSNE I KOMPROMITUJĄCE!!!!!!!!!!!!!!! ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIASTOWA LALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak wyglądasz i ogólnie mnie to nie obchodzi ale uważasz się za jakąś królewnę........ Jestem dziewczyną ze wsi i się tego nie wstydzę i za żadne skarby nie chciałabym mieszkać w mieście!!!!! W porównaniu do Ciebie ja nie siedzę w domu nic nie robiąc i przejmując się że mi się tipsy połamały lub coś w tym stylu!!!!!!! I nie mam dwóch lewych rączek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowa napisał:
Żal mi tych burackich dziewczyn co wypowiadają się na końcu,np- zajefajne (żenada,kto tak mówi?Dzieciaki z gimnazjum?)albo -fajne laseczki-kto???Wy???Widział ktoś kiedyśna wsi fajną laskę?Wlosy zaniedbane,ciuchy z bazaru,okrrrrrrrropność fe
SZMACIOCHA MIASTOWA LAFIRYNDA!!!!!!!! GUSTAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie śmiesza wasze komentarze nie było was przy tym wie nic i tak nie wiedzie he śmieszni wszyscy naprawde jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy naprawde jestescie nie normalni co wy tu piszecie !!! a od Wołoskowoli to sie odpier***cie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie zwierzęta to do lasu ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...