Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla Rejowieckiej, Alei Przyjaźni i Rampy Brzeskiej to 4 zmarnowane lata. Może Agata lepiej sprawdziłaby się gdzie indziej?  Poprzednio namawiałem do głosowania na nią żeby nie było, że jestem z konkurencji.. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co ma Rejowiecka do pani Fisz? Rejowiecka to droga wojewódzka.
0
Nie Marcin a Mariusz nie Wieliczkę a Wieliczko odmiana nazwisk się kłania i podstawowe informacje szanowna Redakcyjo
0
Niestety ale w Chełmie nic się nie zmieni. Dalej będzie kolesiostwo i brak najważniejszych inwestycji, nie mam na myśli tych z zakresu infrastruktury bo to władzy dobrze wychodzi, chodzi mi o miejsca pracy. Tak wiem zaraz jakiś pajac napisze, że przecież powstają McD, Kaufland itd., a gdzie inne??? No i jeszcze wiceprezydent Górny - a kiedyś pani Fisz miała hasło stawiam na młodych, zaufałem i żałuję!!!!!!!!!!
0
to przecież ekipa raniewicza rządzi i decyduje o drogach krajowych 
0
to przecież ekipa raniewicza rządzi i decyduje o drogach krajowych 
Dobry pomysł. Wybierzmy Raniewicza na prezydenta.
0
Już mieliśmy prezydenta z PO -Grabczuka . Przez cała kadencję zdołąl tylko wybudować pomnik  na pl. Niepodległości i poświadczyć nieprawdę proboszczowi. PO już dziękujemy/
0
Dla Rejowieckiej, Alei Przyjaźni i Rampy Brzeskiej to 4 zmarnowane lata. Może Agata lepiej sprawdziłaby się gdzie indziej?  Poprzednio namawiałem do głosowania na nią żeby nie było, że jestem z konkurencji.. 
Po miało wybudować obwodnicę na Euro 2012. Zapytajmy pana Raniewicza co z tymi obietnicami!
0

Po miało wybudować obwodnicę na Euro 2012. Zapytajmy pana Raniewicza co z tymi obietnicami!
0
Wójt gminy Wojsławice Pan Semeniuk rządził trzy kadencje, zbudował ratusz, będzie budował BIEDRONKĘ, chciał zniszczyć miejscowych przedsiębiorców - zniszczyli jego. Z inicjatywy Pani sołtys z ul. Uchańskiej, mieszkańcy za zasługi zbudują Panu Semeniukowi pomnik, czekają na śnieg. 
0
GRATULUJĘ PANI PREZYDENT PONOWNEGO OBJĘCIA STANOWISKA. JEŚLI CHEŁM MA BYĆ REPREZENTOWANY NA ZEWNĄTRZ, TO TYLKO Z JEJ WIZERUNKIEM GOSPODARZA.
0
Spójrzcie na foto Raniewicza i na tego drugiego "przystojniaka" Konrad jakiś tam. Ktoś z taką maską miałby mnie reprezentować, nigdy, najpierw do magla, a później przed obiektyw
0
Wójt gminy Wojsławice Pan Semeniuk rządził trzy kadencje, zbudował ratusz, będzie budował BIEDRONKĘ, chciał zniszczyć miejscowych przedsiębiorców - zniszczyli jego. Z inicjatywy Pani sołtys z ul. Uchańskiej, mieszkańcy za zasługi zbudują Panu Semeniukowi pomnik, czekają na śnieg. 
Zenek niewdzięczni jesteście mieszkancy Wojsławic...miejscowi juz sie nachapali...przeciez taka bieda na wsi to chyba super,że będzie sklep  dyskontowy;czytaj dla ubogich
0
co ma Rejowiecka do pani Fisz? Rejowiecka to droga wojewódzka.
ul. Rejowiecka to ciąg Drogi Krajowej nr 12  jak nie wiemy to się nie wypowiadamy  miedzy drogami krajowymi a wojewódzkii jest bardzo duża różnica jeżeli chodz o finansowanie  ,a Pani Prezydent dostaje Pieniądze na utrzymanie dróg krajowych w granicach miasta na wojewódzkie zreszta tez
0
W Dubience jest dogrywka ktoś tu ma słabe informacje albo to wina hakerów któzt=y włamali się do PKW.
0
Pomyłka, bo Chełm czeka druga tura i mam nadzieje,że komuch Fisz przegra z Raniewiczem, choć i ten nie jest z mojej bajki.
0
co ta bandaPSL sieWYMANDRZAwCHELMIE wiadomo ile wygrali  z kad tych  24% w kraju jak tutaj zaledwie3% obywatele chca swoich przedstawicieli z PIS we wladzach czy PSL wie jak zniszczyl rolnictwo zboze po 48 zl  q  z prowadzili TRUSKAWKI   koncentrraty zboze wegiel    swinie jablka wszystko z za granicy rolnicy sprzedawali po 25 gr truskawki w skupie  wszystki e lewatoy   magazyny   chlodnie w rekach PSL a  nam tylko podatki  i ceny na prad  gaz w gore
0
W Dubience jest dogrywka ktoś tu ma słabe informacje albo to wina hakerów któzt=y włamali się do PKW.
Hakerzy,oczywiście że hakerzy,gumofilce sprowadziły dwóch wybitnych specjalistów z Tajlandii za grube miliony,oczywiście pieniądze podatników.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: