Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek koło Łopiennika. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Utworzony przez miko, 22 października 2012 r. o 19:06 Powrót do artykułu
zamiast budować drogi dwujezdniowe, gdzie nie ma ryzyka zderzenia czołowego to stawiają słupki-głupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy idiocie śpieszyło się więc zaczął wyprzedzać mimo że zaraz miał strzałkę odgradzającą obie strony jezdni! Śpieszyło mu się i teraz narobił kłopotu swojej rodzinie! A odkąd są pahołki jest bezpieczniej i dlatego popieram takie słupki! a idiotom którym się śpieszy polecm puknięcie się w czoło lub poczekanie na odległościowe pomiary bramek! nałapią punktów będzie święty spokój z piratami zabiajającymi ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą był gość z golfa czy scorpio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
Kierowcy idiocie śpieszyło się więc zaczął wyprzedzać mimo że zaraz miał strzałkę odgradzającą obie strony jezdni! Śpieszyło mu się i teraz narobił kłopotu swojej rodzinie! A odkąd są pahołki jest bezpieczniej i dlatego popieram takie słupki! a idiotom którym się śpieszy polecm puknięcie się w czoło lub poczekanie na odległościowe pomiary bramek! nałapią punktów będzie święty spokój z piratami zabiajającymi ludzi!
sam jesteś pachołek.słupki to największa głupota.Tam nie ma pobocza.w razie awarii jest tylko rów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy sprawca byl chlopak z krasnegostawu i czy wiecie jakim autem jechal???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTA KTÓRE SIE ZDERZYŁY TO WW CHYBA PASSAT ALBO GLOLF BYŁ STRASZNIE ZNISZCZONY NA BLACHACH RST I CZARNY MERCEDES NIE WIDZIAŁEM BLACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kierowcy dołączył niestety także pasażer golfa. Dwie ofiary śmiertelne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARSZAWA: Pijany biskup na latarni. Biskup pomocniczy diecezji warszawskiej Piotr J. MIAŁ 2,5 PROMILA Data publikacji: 2012-10-22 12:35:10 | Data aktualizacji: 2012-10-22 12:48:08 A A A tagi: alkohol , biskup , biskup piotr j pijany , biskup piotr j wypadek , biskup pomocniczy diecezji warszawskiej , czym jeżdżą biskupi , diecezja warszawska , kościół , ksiądz , pijany biskup , pijany biskup wypadek , pijany kierowca , piotr j , toyota yaris , warszawa To się nazywa życie w trzeźwości! Jego Ekscelencja kompletnie pijany - miał 2,5 promila - wsiadł za kółko. Biskup pomocniczy diecezji warszawskiej Piotr J. wpadł na latarnię i rozbił srebrną Toyotę Yaris. Komentarze http://cdn28.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/188363/pijany_biskup_na_latarni_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miko napisał:
zamiast budować drogi dwujezdniowe, gdzie nie ma ryzyka zderzenia czołowego to stawiają słupki-głupki
Niezupełnie są to słupki-głupki. Są to słupki DLA GŁUPKÓW. W normalnym kraju, gdzie nie ma głupków a kierowcy przestrzegają przepisów PoRD i szanują innych użytkowników dróg - takie słupki nie miałyby racji bytu; u nas są - niestety - niezbędne. Już dobrych kilkanaście lat temu pisał śp Stanisław Lem: "Tam, gdzie innym wystarczy gruba biała linia - Polakowi potrzebna jest betonowa ściana". Śp Stanisław Lem mądrym człowiekiem był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat jechałem busem i widziałem jak jeszcze ciała były w samochodzie i wydaje mi sie że to 2 osoby poniosły śmierc. Widziałem ze kierowca był chyba prawie zmiażdżony rękę mu napewno odcieło. I chyba ciała nie mogli wyjąć. I był też moment w którym ksiądz podszedł pod ten samochód i zrobił tylko znak krzyża. To było straszne. Nikomu nie życze widzieć tego co ja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze glebokim zalem napeniaja mnie informacje o tak bardzo niepotrzebnej smierci. Nieraz jednak wydaje mi sie, ze ludzie postradali rozumy, a juz szczegolnie, gdy czytam komentarze wszystkich naszych madrali. Poblazanie nieprzestrzegania ogolnie przyjetych zasad scieli nam droge do samounicestwienia. Polak zna sie na wszystkim, wie i potrafi, ale z mysleniem ma niewytlumaczalne problemy. Cala niesprawiedliwosc polega jednak na tym, ze ofiarami sa nie tylko swiadomi sprawcy, ale rowniez osoby kompletnie nie winne czyjejs glupoty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co zaprojektował takie wąskie drogi powinien trafić na idiotę który łamie przepisy i jedzie na czołówkę - może wtedy zmieni zdanie ( jak będzie miał szczęscie i przeżyje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje pomoc rodzinie ofiar a takze poszkodowanym w wypadku nalezy sie panstwu zadoscuczynienie 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje sie odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych. Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę 721 401 000 www.kancelariaanlex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...