Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tusk i tak nic nie zrobi z 17-tką. A na odcinek Piaski-Zamość to poczekamy kilka ładnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maruda napisał:
Tusk i tak nic nie zrobi z 17-tką. A na odcinek Piaski-Zamość to poczekamy kilka ładnych lat.
17 teraz juz nie jest taka zła, przynajmniej bez kolein (piaski-zamość), w zasadzie jak skończą remont to tylko obwodnica krasnego trochę wymaga poprawy. Żeby wszystkie drogi tak wyglądały... (patrz lublin-biłgoraj-przemyśl). Z tego co pisza w wyborczej to przez wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na zakręcie. Na to nie ma rady (poza drogami z 2 pasami oddzielonymi ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZNOWU BABY ZA KIEROWNICA,WIEM CO PISZE BO NA KAZDYM OGRANICZENIU PREDKOSCI WIDZE JAK KOBIETY TEJ PREDKOSCI NIE RESPEKTUJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie BABY!!!!! są to kobiety jeśli już! Czy PANOWIE uważają, że kobiety jeżdżą gorzej? Każdemu może się coś takiego przytrafić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety jak jeżdżą???Ja boje się wsiadać do auta mojej żony.To co widzę na drodze niestety potwierdza wszelkie moje obawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym przypadku to nie baba spowodowała wypadek tylko facet z fiata ktory zabił 3 osoby wyprzedzajac na 3 na łuku drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do smutnego Zanim coś napiszesz to uważnie przeczytaj artykuł. Nie wynika z niego, że autem kierowała kobieta więc nie wypisuj bzdur. Jak już chcesz coś napisać, to najpierw zapoznaj sie dokładnie z materiałami np. poczytaj informacje na innych portalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można napisać, zginęły trzy osoby? Po co ta idiotyczna gra na uczuciach, że to kobiety, że to dziecko! Przecież to wszystko tacy sami ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMUTNY i DRV...współczuje waszym rodzinom, że mają takich głąbów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta dziewczynka miała fotelik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytaj sie prokuratora a nie nas, przeciez nie bylismy na miejscu wypadku. Wiekszosc osob uwaza, ze niektore kobiety nie potrafia dobrze jezdzic, owszem jezdza wolniej ale blokuja drogi np. jezdza wolniej na lewym pasie zamiast na prawym, czesto tez wymuszaja pierwszentwo, bo nie wiedza kto ma pierwszenstwo lub jada tak bo one maja pierwszentwo zycia, warszawiacy kozacza i strasza, to samo dotyczy beretow, wiem co pisze bo sam to widzialem. uwaznie przewidujcie takich kierowcow. a ci mezczyzni od kobiet czesto powoduja wypadki a to dlatego ze wiekszosc mezczyzn jest za kierownica niz kobiety, patrz statystycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiecie ze to wlasnie kobieta kierowala?? Jak zawsze jest wypadek to odrazu kobieta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie sieją! Sami rosną. Tylko po co dawać takim prawo jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...