Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Guest to był prawdopodobnie syn szefa DPD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huj wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępe chuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie powiem.... komentarze trafne i nie..... tylko ja chce zapytać dlaczego bronicie chłopaka który (pomimo tego że jest poszkodowany) jeździł z podwójnym zakazem kierowania, pod wpływem alkoholu 2,4 promila??? Parę godzin wcześniej powiedział do własnej matki - tu cytat " szmato porysowałaś mi samochód"  kiedy ona chciała zabrać ich razem do domu.. no i porysował sam sobie .... tylko co byście pisali kiedy zabiłby niewinnych ludzi, lub jakiś niewinne dziecko???? A dzisiaj ok 14 zmarł jego ojciec. Pokój jego duszy. Był gówniarza pasażerem.... i co wy na to.... teraz piszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec też był pijany, bardziej nawet od syna. I on też często jeździł po pijaku. Wcale mi ich nie szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia dla rodziny....moje kondolencje....kazdy czlowiek ma cos w sobie dobrego,Darek mial w sobie wiele dobroci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mi go nie szkoda.Ja nie daleko mieszkam,mam dwoje dzieci.A jak by to stało sie w dzień?To jeszcze by mi mógł dzieci zabić.Wtedy sama bym go zabiła.Niech tacy dobrze się zastanawią,zanim siądą za kółko,bo i sobie mogą coś zrobić i innym.Teraz niech cierpi,że przez swoją głupotę zabił tatusia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On niech przeżyje.Będzie do końca życia żył z tą świadomością ze tatusia zabił.Tępy idiota.Brak słów.A dobrze mu tak,niech cierpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie podpisał sie nazwiskiem by wtrazic swoja prawde... "Niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winy". Słowa M warte sa szacunku... Życzymy wszystkiego dobrego dla tych, którzy żywią się ludzkim nieszczęściem. Z poważaniem Justyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej przecież pokazac brak klasy i pisać bez żadnych zahamowań... polecam aby podpisać się albo bezpośrednio w twarz kierowcy czy jego rodzinie taki rzeczy powiedzieć a nie cwaniakować. każdemu to mogło się zdarzyć. kaśka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu mogło się zdarzyć??? Nie każdy jest idiotą, który siada za kółkiem mając 2,4 promila. A obok jeszcze siada ojciec, który ma jeszcze więcej. Sory, ale to się nie może zdarzyć każdemu. To jest brak mózgu i patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie w tym wszystkim byla mamusia ktora dala na to przyzwolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"21-latek kierował wbrew zakazowi sądowemu" Jak to jest możliwe, że rodzice jeszcze dali przyzwolenie na wsiadanie za kółko? Przecież to się w głowie nie mieści!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany za kierownicą to nikt inny jak tylko morderca ,o tym wie ten kto przez takiego jak on ....... stracił bliską osobę . Morderstwo powinno być karane baaardzo surowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...