Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Zawadówce: Zginął kierowca audi

Utworzony przez Gość, 22 lipca 2013 o 12:51 Powrót do artykułu
Nagminny manewr buraków - wyprzedzanie na skrzyżowaniach i zjazdach w posesje.    W ciągu ostatnich tygodni uniknąłem takiego wypadku tylko dzięki patrzeniu w lusterko przed skrętem w lewo. Pozdrawiam buraków z ciemnego Accorda (LUB...) i ciemnej Toyoty RAV4 (LU...) -  na Abramowickiej, co ciekawe obydwaj w tym samym miejscu na podwójnej ciągłej, nie tolerują jadących przed nimi zgodnie z przepisami, wyprzedzić za wszelką cenę. Co ciekawe, pseudobiznesmenik z RAVki wcześniej próbował wyprzedzać mnie na wąskiej drodze prawą stroną, w zasadzie to ledwo utwardzonym poboczem. Brak słów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nagminny manewr buraków - wyprzedzanie na skrzyżowaniach i zjazdach w posesje.    W ciągu ostatnich tygodni uniknąłem takiego wypadku tylko dzięki patrzeniu w lusterko przed skrętem w lewo. Pozdrawiam buraków z ciemnego Accorda (LUB...) i ciemnej Toyoty RAV4 (LU...) -  na Abramowickiej, co ciekawe obydwaj w tym samym miejscu na podwójnej ciągłej, nie tolerują jadących przed nimi zgodnie z przepisami, wyprzedzić za wszelką cenę. Co ciekawe, pseudobiznesmenik z RAVki wcześniej próbował wyprzedzać mnie na wąskiej drodze prawą stroną, w zasadzie to ledwo utwardzonym poboczem. Brak słów.
0
Jeżdzisz BUCU po tych naszych drogach i tylko korki robisz, lepiej gdybyś z domu nie wychodził, a będzie lepsza przepustowość na mieście i mniej stresu dla innych !!!
0
Jeżdzisz BUCU po tych naszych drogach i tylko korki robisz, lepiej gdybyś z domu nie wychodził, a będzie lepsza przepustowość na mieście i mniej stresu dla innych !!!
  heh, dzięki tobie za to będzie więcej wypadków jak ten opisany w artykule, polemizowałbym czyje niewychodzenie z domu będzie mniej szkodliwe dla innych...
0
  Kolega ma takie samo prawo jak Ty do korzystania z drogi publicznej, płaci podatki, a jeśli cię to wqrwia, że jedzie przepisowo to jedź się na tor na Zemborzycką wyszaleć, hipokryto, "Bucu"
0
@ Kierowca bombowca - Klasyka buractwa, "spitalaj z drogi bo ja jadę". Od razu takich puszczam, niech jedzie na złamanie karku.
0
Kolega ma takie samo prawo jak Ty do korzystania z drogi publicznej, płaci podatki, a jeśli cię to wqrwia, że jedzie przepisowo to jedź się na tor na Zemborzycką wyszaleć, hipokryto, "Bucu"
Jezdzić po drodze , a robić na niej non stop korki BUCU, to jest subtelna różnica, im mniej gamoni na drodze tym mniej korków, a co za tym idzie i wypadków.
0
@ Kierowca bombowca - Klasyka buractwa, "spitalaj z drogi bo ja jadę". Od razu takich puszczam, niech jedzie na złamanie karku.
Powinieneś zawsze poboczem jezdzić,a nie tylko wtedy gdy ktoś cię wyprzedza !!!
0
Powinieneś zawsze poboczem jezdzić,a nie tylko wtedy gdy ktoś cię wyprzedza !!!
  Napisz jeszcze coś mądrego, Mistrzu Kierownicy, uśmiałem się do łez  :D
0
Jezdzić po drodze , a robić na niej non stop korki BUCU, to jest subtelna różnica, im mniej gamoni na drodze tym mniej korków, a co za tym idzie i wypadków.
  Wybacz, koluniu z falistej tektury, że nie zniżę się do Twojego poziomu dyskusji - musiałbym zejść na poziom ujemny. Szerokości i powodzenia dla Ciebie, obyśmy się nigdy nie mijali na trasie.
0
nie ma ta jak dyskusja miastowych z lublina na forum publicznym :) echh moze to lepiej ze nie bylo obwodnicy przynajmniej cale to towarzystwo dusilo sie we wlasnym sosie a teraz smrod sie rozniesie.
0
nie ma ta jak dyskusja miastowych z lublina na forum publicznym :) echh moze to lepiej ze nie bylo obwodnicy przynajmniej cale to towarzystwo dusilo sie we wlasnym sosie a teraz smrod sie rozniesie.
  No niestety, trzeba uważać na takich, ale to nie tylko w zadupiastym Lublinie, wszędzie już toto się rozjechało...
0
Właśnie z myślą o takich jak ty, buduje się czasami wzdłuż autostrad czy expresówek dodatkową wąską dróżkę aby koń po niej czasem chodził,jak musi do pola, i dla ciebie jak czasem w niedzielę z matką chcesz do lasu.  he.he.he.
0
Właśnie z myślą o takich jak ty, buduje się czasami wzdłuż autostrad czy expresówek dodatkową wąską dróżkę aby koń po niej czasem chodził,jak musi do pola, i dla ciebie jak czasem w niedzielę z matką chcesz do lasu.  he.he.he.
  Trochę nie na miejscu takie teksty dodajesz, człowiek zginął a to jest twój komentarz do tego...   [ * ]
0
Trochę nie na miejscu takie teksty dodajesz, człowiek zginął a to jest twój komentarz do tego...   [ * ]
  co chcesz dowartościował się przynajmniej i pokazal kulture rodem z tubtina
0
Skąd ty wiesz ze on płaci podatki ?  za materac tam CIOTO robisz ? z alimentami dla mojej siory zalega od pażdziernika ubiegłego roku, a z abonamentem za RTV to już chyba będzie około 6 lat.
0
Czytaj łajzo ze zrozumieniem to rozkminisz do kogo pije.
0
Czytaj łajzo ze zrozumieniem to rozkminisz do kogo pije.
  Łajza to cie zrobila patafianie spod bilgoraja, a do kogo ty pijesz to juz mi zwisa i powiewa :)
0
Sami hejterzy na tym "forum". Szkoda człowieka w każdym razie, tym bardziej że z treści art wynika że nic nie zawinił...
0
Łajza to cie zrobila patafianie spod bilgoraja, a do kogo ty pijesz to juz mi zwisa i powiewa :)
Z tego co Magda mówi to zawsze ci BUCU tylko zwisał i powiewał,  he.he.he  oberżnij to u samej du.py i rzuć psu do zabawy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: