Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem mieszkańcem Husynnego prawda chłopaki przesadzaja czasami swoimi zachowaniami ale to nie znaczy że teraz SG miała rację tyle w temacie jestem starsza osoba od tych dzieciaków bo dla mnie nimi są nie bronię ich w żadnym wypadku ale jak obejrzałem filmik byłem w szoku jak zostali potraktowani.dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo kto idzie do służb mundorowych. Często patologia niewiele róźniąca sie od tych co zatrzymują. W czym oni są lepsi w tym , że mają maturę (szkoła średnia) czy studia. W dzisiejszych czasach to żaden luksus. Znałem na studiach takiego typa co organizował w akademiku falę, znęcał się nad słabszymi, wyzywał ich do downów itp. a teraz służy w policji. Dodam jeszcze, że na piętrze był największym ochlejtusem i studia skończył z dwuletnim opóźnieniem....
I jak to się ma do tej sytuacji? W akademiku to ty chyba żarówki zmieniałeś i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak to się ma do tej sytuacji? W akademiku to ty chyba żarówki zmieniałeś i tyle
Tłukło się ludzi w akademiku co. pier***ony bandyto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty jesteś tą Sołtysowa co została złapana przez SG jak przeciągałaś przez rzekę na polską stronę kartony z papierosami? Możesz napisać jak to było?
☺tak proszę opisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty jesteś tą Sołtysowa co została złapana przez SG jak przeciągałaś przez rzekę na polską stronę kartony z papierosami? Możesz napisać jak to było?
opisz chociaż będzie wiadomo kto z pracy wynosi informacje no pisz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo brzydka interwencja sg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem znawcą tematu, ale ja widziałem stawianie oporu i wyrywanie się funkcjonariuszom SG. Teraz pytanie, czy nie mogli troszkę łaskawiej potraktować tych kozaczków. Jakby panowie z SG mieli niańczyć zatrzymywanych, to byłby to jaja. Niestety, jak dochodzi do zatrzymania, należy być posłusznym albo będzie bolało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sG Wy nie rozumiecie że macie Bugu pilnować A nie po husynnym jeździć bo sami prowokujecie chlopakow A potem do gazety idziecie żeby siebie wybroniC i tak Wy źle postapiliscie A my jesteśmy u siebie więc nad Bug Panowie ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=olxGc9YYXTk&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he kto nie mila do czynienia ze Staza Graniczna to nich zamknie morde.. a fraj... to będą ich zawsze chwalić. a ty patologio jak bys nie miał nic na sumieniu to bys nie gadal tak o normalnych małolatach.wiadomo kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dobrze ze ryje widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
funkcjonariusz powinien coś sobą reprezentować za wyzwiska pod swoim adresem nie powinien sam odpowiadać tym samym a nawet zbędną brutalnością niestety nie wszyscy powinni pracować w służbach mundurowych większość to "znajomki" wzorowa interwencja to na pewno nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puknijcie się w głowę, wolelibyście żeby mundurowi byli chodzącymi ci*kami? jak połowa gejasów w rurkach widocznych na ulicach większych miast. Zgodnie z prawem mogą używać siły więc niech jej używają wobec wszystkich, którzy stawiają opór, niewinnym się nie dostaje......................... patologią jest to, że jakiś tłuman wrzuci filmik do sieci i wszyscy "znawcy" komentują, że przekroczenie uprawnień, że niepotrzebne użycie siły, straszne doprawdy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...