Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze, szkoda tylko że teraz za darmo te zasrane brudasy będą dostawali jedzenie. Takie ścierwo tylko do kamieniołomów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ja się zapytam co trzeba zrobić w tym chorym kraju żeby dostać dożywocie ? Chyba jeszcze zjeść ofiarę !!!
0
za malo dostali!!!
0
Biedne zagubione dusze.Po katolicku dajmy im kolejną głowę,by mieli co tłuc.(Może być moja-chociaż chyba nie chcieliby;-). I koniecznie w celi powieśmy im krzyż (ciekawe czy będą się do niego modlić ,czy też będą na niego pluć?).Szczęść Boże!!!
0
A tak na poważnie-ile jeszcze musi być ofiar w tej zas....nej solidarucholandii,by gawiedź zrozumiała,że pseudodemokkracja to nie dla tego narodu.....?!Poza wyjątkami oczywiście!!!
0
Oj przepraszam!Mało ja gramotny.To nie "pseudodemokracja" tylko "demokracja totalitarna".Takie nowe pojęcie polityczne!!!
0
NA SZUBIENICĘ PARCHY A NIE UTRZYMYWAĆ PRZEZ 25 LAT !!!
0
crx weź stąd idź żałosny lewaku ze swoimi wywodami bo nie da się tego czytać. Jakoś dziwnie się składa, że za jak największą łaską dla bandziorów są środowiska lewicowe i liberalne w imię zasady że bandzior to ofiara społeczna, a nie morderca. No ale oczywiście co złego to "czarni", "krzyże" itp.
0
"A gdy brat twój podstępnie zasadziwszy się pozbawi życia bliźniego swego , ty i jego zabierzesz od ołtarza mego i zabijesz".
0
http://www.facebook.com/pages/Kara-%C5%9Bmierci-dla-morderc%C3%B3w/181575235204406
0
POLECAM!! http:
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 o 12:45
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: