Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalewanie ul. Lubelskiej i Północnej

Utworzony przez wacek, 25 czerwca 2013 r. o 09:49
Jak co roku to samo nic nie robią az zalewa nasze ulice wszystko się rozłazi korektor się cały czas zapycha robi się rozlewisko przy lodach  na lubelskiej piwnicach jest woda straż pożarna niechce pompowac bo donich nie nalerzy to tylko w CHEŁMIE tak jest trzeba odwołac PREZYDENT CHEŁMA  dośc tej kliki ścinają trawe i nikt tego nie zbiera to i spływa do kratek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze niech was zaleje , kogo to obchodzi? jak inni mieszkańcy , innych ulic mieli problem to co ? was to nie dotyczyło , taka jest poje***a mentalność chełmian ,że jak kogoś problem nie dotyczy bezpośrednio to tego nie widzi. ile na forum jest opisanych problemów chełmian i jakoś nie widać żeby jakieś słowa wsparcia , a o działaniach to już wogóle można zapomnieć !!! ja osobiście działałem społecznie na rzecz mieszkańców rejowieckiej i rampy brzeskiej - chociaż mieszkam na górnej dyrekcji i problem mnie nie dotyczy  bezpośrednio , ale chciałem im pomóc i co się okazało ? hałas, droga do dupy, żyć się nie da , ajak przyszło co do czego żeby zrobić spotkanie mieszkańców z władzami i przekazać żądania to nie było chętnych , no może parę osób - a jakie tłumaczenia - bo wie pan moja córka w szkole pracuje , mogą się mścić i pracę straci, albo w szkole , albo na innej państwowej posadce - podległej pani fisz i d*** każdy widzi swój interes przed dobro ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...