Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złowił 1,2 metrowego szczupaka

Utworzony przez "rybak", 11 maja 2009 o 14:23 Powrót do artykułu
15 kilogramowy okoń to wszak potwór, rekord polski 2,65
Zaloguj się, aby oddać głos
0
15kilogramowego Okonia-Ahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A może to był akwariowy sum z wąsami:))))
0
15 kilogramowego okonia ???? Hmmmm ???
0
15 kilogramowy okoń!!! Cud na Wisłą!!!
0
Robi wrażenie. Ale jaką rybę złowił zwycięzca bo nie rozumem. Mowa jest o srebrnym medalu.
0
Szkoda, że taki stwór skończył żywot na patelni. Prawdziwa rzadkość.
0
No to rodzina będzie miała ryby na cały rok
0
Ten Pan nie jest prawdziwym wędkarzem. Prawdziwy wędkarz wie co taki okaz może zdzialać dobrego w jeziorze i nie zabiera go do konsumpcji. Kilka fotek na pamiątkę i do wody by komuś innemu dostarczył chwil niezapomnianych do konca życia. Żal...
0
Jak widze takich pseudo wedkarzy nad woda to mam ochote ich w niej wykapać!! Jak można zabic taka rybe,ona musiala tam plywac przeszło 20 lat! Rzeznik nie wedkarz!!!!!!!!!!!
0
SKAUT napisał:
Ten Pan nie jest prawdziwym wędkarzem. Prawdziwy wędkarz wie co taki okaz może zdzialać dobrego w jeziorze i nie zabiera go do konsumpcji. Kilka fotek na pamiątkę i do wody by komuś innemu dostarczył chwil niezapomnianych do konca życia. Żal...
Tylko, że ten inny natychmiast zabierze go do domu... A ja wiem co może taki okaz zrobić w zbiorniku, który jest intensywnie zarybiany białą rybą: będzie "wcinał" kilogramowe ryby i przerabiał na....g. Co innego gdyby żył w komercyjnym akwenie, gdzie byłyby tylko takie olbrzymy dla spiningistów. Ale i tam doczepią się zaraz zieloni: dlaczego zadajecie męki żywym stworzeniom. Tak źle i tak niedobrze... Rozumiem łowcę. Pewnie miał dylemat: zabrać czy nie? Ja bym zabrał (w tamtej sytuacji).
0
SKAUT napisał:
Tylko, że ten inny natychmiast zabierze go do domu... A ja wiem co może taki okaz zrobić w zbiorniku, który jest intensywnie zarybiany białą rybą: będzie "wcinał" kilogramowe ryby i przerabiał na....g. Co innego gdyby żył w komercyjnym akwenie, gdzie byłyby tylko takie olbrzymy dla spiningistów. Ale i tam doczepią się zaraz zieloni: dlaczego zadajecie męki żywym stworzeniom. Tak źle i tak niedobrze... Rozumiem łowcę. Pewnie miał dylemat: zabrać czy nie? Ja bym zabrał (w tamtej sytuacji).
0
Witam komu medali i za co!!!Adamowi W za chciwosc czy PZW za głupote w obdarowaniu Adama W medalem.Zapominamy o medodzie złów i wypusc.Pewnie te mniejsze pistolety tez zabrał do domu.Polacy zazdroszczą skandynawom bo tam jest duzo takiej ryby króra po wycholowaniu trafia spowrotem do wody a(my) zabieramy wszystko co złowimy a kiedy wracamy o pustych kijach nazekamy ze nie ma ryby w polskich wodach wiec zastamówmy sie czy taki Adam W powinien dostac medal i co robi PZW zeby było duzo takich okazów w naszych wodach bo ja twierdze ze nic pozdrawiam
0
bardzo sportowy: pływał dziurawym pontonem i miał zrypany podbierak, o reszcie nie napisano hehe
0
Za 4 miesiące to BYLBY złoty medal. Za rok, być może nawet rekord Polski. A teraz są tylko sznycle, a będzie g....o
0
Szkoda tylko że ten też nie wrócił do wody jak te niewymiarowe :-(
0
Taki szczupak zyl okolo 20-30 lat,wiec niech tan dziadek sobie uświadomi jaka szkodę wyrządził.
0
Co za kmiot, taką rybe zabrać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: