Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żmudź: Śmiertelne potrącenie pieszego

Utworzony przez KIEROWCA22, 13 grudnia 2009 r. o 13:21 Powrót do artykułu
ZNOWU TRAGEDIA PRZEZ GŁUPOTĘ PIESZEGO,BO PIESI CHODZĄCY PO ZMROKU PO POBOCZU ALBO PASIE AWARYJNYM, BĘDĄCYM CZĘŚCIĄ DROGI A NIE CHODNIKIEM,BEZ ODBLASKÓW,NIE WIDOCZNI, TO GŁUPI LUDZIE,DO TEGO NA ROWERACH BEZ ODBLASKÓW, A DOTEGO JESZCZE PO WÓDZIE!!!JAK WIDZĘ TAKIE MIJANE PRZEZE MNIE ZJAWY TO AŻ CZUJĘ DRESZCZE,ŻE MIAŁ KOLJENY RAZ SZCŻĘSCIE I NIE ROZJECHAŁEM deb***A!!....OCZYWIŚCIE I WINNY JEST KIEROWCA, TLYKO MOJE PYTANIE DLACZEGO POLICJA NIE TĘPI TYCH GŁUPICH PIESZYCH,BO KOTŚ KOT SAM NARAŻA SIĘ NA UTRATĘ ŻYCIA,JEST GŁUPI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej ocenie piesi podczas zmroku mają złudne odczucie że są widoczni ponieważ oni widzą światła nadjeżdzających pojazdów i sądzą,że skoro oni widzą pojazdy to i kierowcy tych pojazdów też ich widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały "artykuł" Czyta się go szybko, bo napisany chyba przez dziecko z 4 klasy podstawówki. Trzy - cztery zdania powtarzające się... ŻENADA. No a rodzinie bardzo współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taką propozycję by pisane komentarze były podpisywane imieniem i nazwiskiem redaktora,byśmy mogli zagłosować na niego i dać mu nagrodę by nie pisał na potężnym kacu,szkoda człowieka i naszych nerwów jak czytamy te bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...