Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to w piątek wygra Piątek...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A już miałem ogłosić święto w lubelskiej prasie: Dzień bez Palikota. A jednak nic z tego...
0
Jak widać - gdy się ma kasę jako prywatny przedsiębiorca - to i będąc PAJACEM można zostać posłem.... jak p. Palikot.
0
Wpisz w dowolna wyszukiwarke "grupa trzymajaca sondaze" i wszystko jasne. Ta agencja sondazowa z Sopotu to tez pewnie w ramach krzewienia wszystkiego co lubelskie ;p Oj POkochali POlitycy badania na anonimowych grupach spolecznych - POkochali...
0
W PO aby został posłem trzeba mieć "największą rozpoznawalność albo najmniej negatywnych opinii w sondażach". deb***em i chamem już można być bez problemu. Złodziej i gangster,kapuś czy były ubek też nie dyskwalifikuje, a nawet jest premiowany (np. min Boni). No ale jak ktoś ma odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i chce coś zrobić dla Polski lub swojego regionu/miasta to nie ma szans. Właśnie według tego klucza miałki Tusk dobrał sobie: Komorowskiego, Schetynę, Chlebowskiego, pajaca Palikota itp. Efekt: totalne rozłożenie kraju na łopatki.
0
to już wiadomo ile kosztuje pierwsze miejsce na liście 10 tys. na sondaż he he he jeśli wiarygodnośc tego sondażu jest jak wysokośc podawanej frekwencji to .... januszka poprostu orż.... 50% he he he frekwencja do PE poprzednio było ledwo ponad 20%, ze wszystkich "normalnych" badań wynika będzie 18 w porywach do 25 % proc max!!!!!!!!! ale przy antyreklamie dla europosłów o ich zarobkach itp. to moze być i 15!!!! 50% ale się uśmiałem. dopbry żart tymfa wart ale te opcje walutowe robia karierę tymf=10 tys zł top dopiero silna waluta!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: