Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to w piątek wygra Piątek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już miałem ogłosić święto w lubelskiej prasie: Dzień bez Palikota. A jednak nic z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać - gdy się ma kasę jako prywatny przedsiębiorca - to i będąc PAJACEM można zostać posłem.... jak p. Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz w dowolna wyszukiwarke "grupa trzymajaca sondaze" i wszystko jasne. Ta agencja sondazowa z Sopotu to tez pewnie w ramach krzewienia wszystkiego co lubelskie ;p Oj POkochali POlitycy badania na anonimowych grupach spolecznych - POkochali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PO aby został posłem trzeba mieć "największą rozpoznawalność albo najmniej negatywnych opinii w sondażach". deb***em i chamem już można być bez problemu. Złodziej i gangster,kapuś czy były ubek też nie dyskwalifikuje, a nawet jest premiowany (np. min Boni). No ale jak ktoś ma odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i chce coś zrobić dla Polski lub swojego regionu/miasta to nie ma szans. Właśnie według tego klucza miałki Tusk dobrał sobie: Komorowskiego, Schetynę, Chlebowskiego, pajaca Palikota itp. Efekt: totalne rozłożenie kraju na łopatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiadomo ile kosztuje pierwsze miejsce na liście 10 tys. na sondaż he he he jeśli wiarygodnośc tego sondażu jest jak wysokośc podawanej frekwencji to .... januszka poprostu orż.... 50% he he he frekwencja do PE poprzednio było ledwo ponad 20%, ze wszystkich "normalnych" badań wynika będzie 18 w porywach do 25 % proc max!!!!!!!!! ale przy antyreklamie dla europosłów o ich zarobkach itp. to moze być i 15!!!! 50% ale się uśmiałem. dopbry żart tymfa wart ale te opcje walutowe robia karierę tymf=10 tys zł top dopiero silna waluta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...