Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 listopada możesz jeść mięso. Arcybiskup zezwolił

Utworzony przez pip, 8 listopada 2011 r. o 08:54 Powrót do artykułu
marek napisał:
od kiedy w POLSCE DECYDUJE O MOIM MENU JAKIŚ PRZEDSTAWICIEL OBCEGO PAŃSTWA TZN. watykanu!!!szok ,w którym wieku my żyjemy!!!!!
jesteś na liście al kaidy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Skończ pier***...ć bo żal słuchać takich bara...w jak Ty. Co ma katolik do jedzenia mięsa..Jestem katolikiem, i będę jadł co chcę kiedy chcę i jak chcę a na dodatek ruchał przed slubem ile tylko wlezie
Po to masz wolną wolę. Ale trzeba z niej korzystać i "dzielić" się nią z innymi. Czyli nie tylko dla siebie ale i innym też coś z tego dać. Gdybyś nie zrozumiał, a jestem pewien, że tak jest, chodzi o to, abyś w tej wolnej woli się nie zatracił i żył według przykazań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
od kiedy w POLSCE DECYDUJE O MOIM MENU JAKIŚ PRZEDSTAWICIEL OBCEGO PAŃSTWA TZN. watykanu!!!szok ,w którym wieku my żyjemy!!!!!
KOMOROWSKI Z WATYKANU??? TOŻ TO JAK PISZESZ SZOOOOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŃSTWOWY ŚMIETNIK czyli BIDZIK W KOMÓRCE: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z) BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ciekawy jest KTO księ ŻULKOM z Axcelencjami pozwolił na wpier ...niczanie Mięsa (z) BAWICIELA ŚWIATA ?, po którym obowiązkowo muszą walnąć Kielicha Goryczy Wypełnionego Winem? I co najważniejsze – NIE MAJĄ GRZECHU ...! Samo zaś Mięso (z) BAWICIELA ŚWIATA urzędowo zwane Ciałem Pańskim jest ciekawie produkowane – mąka wymieszana z wodą. Uczeń szkoły gastronomicznej pojmuje to w ciągu kilku minut, a księŻULKI z Axcelencjami studiują to przez 5 lat! Komu zaś nie wejdzie w pałę wali dalej osiągając KUL-ejne PAT-ologiczne stopnie naukowe z prof. (anatem) włącznie. Dzisiejszy Superexpress (8.XI.2011) w art. „Ojciec Tadeusz Rydzyk: To przez DIABŁA PiS się ROZPADŁ” prezentuje Rydzykownego Ojca napier...niczającego na Ziobrę i innych! Kto nie pamięta Brata Jarosława pełniącego z Powołania Urząd Premiera R.P. Mającego podobne omamy (Diabeł, wilcze zęby...), które doprowadziły go do odwołania z Powołania? Wcześniej Newsweek donosił, że Axcelencje chcą zrobić RELIGIĘ PAŃSTWOWĄ ! Jak bezie wygladało Państwo z Nauczycielską Rolą Kościoła opartą o schizofrenię ? Pażerność Axcelencji doprowadza do skoku na wszystko, czego jeszcze nie przejęli – zapominają zaś, że swoje żądze pażerności mogą upuścić dopuszczając nieograniczoną konsumpcję Ciała Pańskiego i Krwi Pańskiej w ciągu dnia ! To byłoby (z) BAWIENIEM w Kraju – żaden nie chodziłby tzreźwy, a nieustajaca Liturgia Mszalna odwróciłby Św.(irniętą) uwagę nad przejeciem władzy w Polsce. Wszystkim Św.(irniętym) Poczynaniom przyświecałoby Światło Ducha Św. (irniętego) pod postacią KUL o PAT wy pokazującej jak księ ŻULKI z Axcelencjami wędrują w Pole ..., a tam KULeine PATologiczne możliwości KATolickie: można se hodować ką KUL e! (kąKUL to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą ). Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł << Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje >>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł << Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja >>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” Same zaś spe KUL acje, że Rydzykowny jciec poprze Ziobrę, a nie PiS pokazują pasożytniczą rolę kościoła funkcjonującego jak WRZÓD NA DU---PIE NARODU ... - jednym słowem jest to NAJNOWSZA FUNKCJA BUDZIKA ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to, że pan ksiądz jest wojewódzkim dietetykiem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super news! Dobrze, że gazeta o tym pisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej były bezmięsne poniedziałki, potem bezmięsne środy, ale na 22 lipca zawsze dawali mięsko na koloniach. Teraz macie bezmięsne piątki, a na 11 listopada możecie zjeść schaboszczaka z błogosławieństwem arcybiskupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahah ja tam sie nie poatrze czy to pt czy nie, jem bo jem ...tylko wigilia postna:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że paligłupki mają dużo czasu i dostęp do internetu. Szczekają aż miło, tylko że nie bardzo wiedzą o co chodzi. Szkoda waszego jazgotu kundelki i I tak za rok nikt nie będzie o was pamiętał, ani o waszym zapitym pryncypale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tradycja, nasze zadośćuczynienie za popełniane grzechy i próba wynagrodzenia. Dla katolików to jest obowiązkowe, bo tak ustanowił to Kościół. Kościół tak jak państwo świeckie rządzi się swoimi prawami, chcesz w nim funkcjonować, musisz się do nich stosować. Jeśli nie jesteś katolikiem, to nie przejmuj się tą dyspensą. Pozdrawiam.
Myślałem że katolicy wierzą w Bogaa nie w tradycję.Poza tym nie myl Kościoła jako ludzi kochających Boga,a kościoła jako firmy biznesowej w której kto bardziej cwany awansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och dzieki Ci wielki Arcysie, parówki na śniadanie, goloneczka na obiad i kebabik na kolacje....a do tego pifko za twoje zdrowie. wszystko dzieki tobie, co za wspaniałomyślność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, posty wymyślili ludzie, to i ludzie mogą je odwołać, ale zawsze mnie dziwi jak może ksiądz zezwolić na pracę w boży "święty dzień", czyli niedzielę? Hipokryzja, egocentryzm, nie wiem jak to nazwać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do ku*** nędzy klecha ma do mojego talerza ???? Niech spada na szczaw. sam wpier***a golonki a ciemnemu ludowi zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*** mam jego pozwolenia i zakazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci mój ArcyPasterzu za twą dobroć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście kto sie miał o tym dowiedzieć, dowiedział się w kościele, kto nie chodzi, pewnie też nie pości... Zamieszczanie tej informacji w DW prowokuje tylko mało lotne i powtarzalne komentarze pod tekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak go nie pytam i nie słucham.Sami kałduny napychają a innym dyktują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym chciała w to uwierzyć, że nasz Kościół się zmieni, ale to chyba niemożliwe. Ja również mam ich zakazy jak wyżej.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sobota jest koszerna. Księdzu się pomyliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...