Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13 grudnia. Strajk obywatelski w Lublinie. Chcą żeby Kaczyński był premierem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Komuno wróć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***eńcy, powinni was powsadzać za podżeganie do obalenia prawowicie wybranego rządu rzeczpospolitej, nawoływanie do anarchii w imię prywatnego interesu cwaniaków z po i tzw.nowoczesnej. macie więcej szczęścia bo rozumu za grosz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle potrafisz? Powsadzać, taki prawowity, sprawiedliwy, wierzący, modlący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PO obejmowało stanowisko to PIS nie srał w polskie gniazdo i nie tworzył jakichś dziwnych ugrupowań,ktore tylko nas ośmieszają przed innymi państwami.Dajcie im rządzić po swojemu.Jeżeli to nie wypali to społeczeństwo ich rozliczy na koniec kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie 6 milionowy suweren co wybrał PIS urządzał życia ponad 30 milionom Polaków; stop pisowskiej obłudzie, zakłamaniu, dojnej zmianie, niekompetencji; stop misiewiczom, pisiewiczomi i nieudacznikom, którzy rujnują kraj; niech Jareczek żądny władzy absolutnej, dla którego człowiek nic nie znaczy, weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje a nie kryje się tchórzowsko za plecami szydło i dudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tę demostrację będą kandydatami do nagrody pokojowej Nobla Przewoodniczącym będzie TW BOLEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze,że tak póżno informują o tym zlocie. Poszedł bym,ale nie mam kitki, no i alimenty uregulowałem, oprócz tego moja była bierze 500+. Jednym słowem czuję się "zdyskwalifikowany". Wrzućcie jak najwięcej fotek w neta-przy każdej fotce dam łapkę- wyjdzie więcej popierających. Po ile $ teraz dają?-no chyba,że to tajemnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O kurcze,że tak póżno informują o tym zlocie. Poszedł bym,ale nie mam kitki, no i alimenty uregulowałem, oprócz tego moja była bierze 500+. Jednym słowem czuję się "zdyskwalifikowany". Wrzućcie jak najwięcej fotek w neta-przy każdej fotce dam łapkę- wyjdzie więcej popierających. Po ile $ teraz dają?-no chyba,że to tajemnica
JA-RO-SŁAW=POL-SKĘ ZBAW!!!Jaro..........wzba..........wnas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń świetym miastem pislamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat Lenin, wiwat Stalin, wiwat Sztandar Ludu. Ubecy i Esbecy Łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coooo????!!!! To jakieś kpiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna zbliża się dużymi krokami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parasolka jest. Pytam się! Gdzie jest beret moherowy i sztuczna szczęka? To są tzw. kacze bojówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały PIS trzeba postawić pod trybunał. To są zdrajcy narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obsrańcy z kotu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę strajkować przeciwko temu, że komuniści nadal chodzą na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojska terytorialne = zomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS = PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz zgromadzeń = stan wyjątkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 kolumna w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...