Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
alu, przepraszam  ale za przeproszeniem pier*** Pani głupoty. Kiedyś takich kwiatków nie było to jest pierwsza rzecz.Dwa  to jest wina rodziców skądś przecież te dzieciaczki wyniosły (albo mieli rodzice w dupie) te wzorce zachowań, a trzy  to takich małych kryminalistów powinno się dużo surowiej karać , poprawczak to gówno na resorach 0 resocjalizacjia wypuszczą tylko gorszego bandytę      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na huj te podkreślenia słów? Z dupy to. Wkurwia niemiłosiernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurwia mnie określenie" nastolatkowie pobili kolegę" wg mnie winno byc nastoletni bandyci omal nie zabili kolegi...to tak jakby to bestialskie pobicie tak przypadkiem przydarzyło sie aniołkom...nazywajmy bandytów bandytami a nie np pseudokibicami.mnie to wkurwia  tak samo jak brak reakcji komentatorów sportowych na np bójki stadionowe czy gwizdy podczas hymnu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby pobity chłopiec jak najszybciej wrócił do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie tego jeszcze więcej. Dalej rozwijajcie w Polsce patologiczne bezstresowe wychowanie, to was własne dzieci pozabijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać ich księżom do zabawy. lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się w ich wieku nie bił niech pierwszy żuci kamień. Ale zazwyczaj kończyło się na płaczu jednego i koniec. Ale skakać po głowie, czy kopać kogoś kto leży to już jest patologia. "leżący nie bijący"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Młynek wracaj do zdrowia i na drugi raz się nie wdawaj w bójki nie jesteś taki silny jak ci się wydaje ps nikt cię nie lubi w szkole i jesteś głupi bo wszystkich zaczepiasz w szkole i się z nimi bijesz jest takie powiedzenie jak by kuska nie skakała to by nóżki nie złamała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek Mł teraz uważaja ciebie za poszkoowanego ale to twoja wina czego byłeś w tym miejscu czego nie uciekleś przed nimi niemasz muzgu jesteś taki głupi czy tylko mi się wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobie wam loda za 2,50 nr tel = 511927832 adres= róży wiatrów 9 pierwsze piętro szybki numerek w WC jedyne 10zl ps jestem pedałem i kocham małe dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imiona, nazwiska i adresy prosimy.Obu.
spier***aj dziwko ty możesz przyjedziesz do nas to takie wpier*** dostaniesz sku***synu policjancie je***y pytasz sie o adresy jak policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdole może i źle zrobili, ale poznałam ich osobiście i to naptawde fajne i równe chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...