Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-lecie pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan". Gala w CSK (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 o 22:17 Powrót do artykułu
15 lecie masonerii w Lublinie pod nazwą Lewiatan czyżby to konkurencja dla klubu rotary ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsi pracodawcy nie maja pojęcia o tej organizacji ...:)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Business Center Club, Lewiatan, Rotary - same masońskie organizacje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widac po pustej sali ze maja 100 czlonkow.Czesc nie przyszla,czesc to martwe dusze.A na koncert p.Geppert za 49 zlotych mogl przyjsc kazdy.Moze tych takze doliczyli jako swoich czlonkow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy na tej gali były również pracownice z kas w/w sklepów? Te, które rzekomo mogą stracić pracę, jeśli pozamyka się sklepy na niedzielę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytanie: Po co Jodłowski stworzył Lewiatana na Lubelszczyźnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i w końcu na swojej stronie podają, że mają ponad 80 członków, podają też, że mają ponad 90 członków, coś jak na przedsiębiorców to podają jakieś mylne dane, w artykule jest mowa o ok. 100 członkach, nie ma czegoś takiego jak około w tym przypadku, kwota płaconych przez nich podatków to też jest nieokreślona? Jednym słowem manipulują opinią publiczną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ci co są przeciw płacy minimalnej by płacić jeszcze mniej? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak. ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 PYSZAŁEK!!! Jeremi w wywiadzie określenia Lubelszczyzna nie użył, a matoł lubelski pisząc artykuł do wypowiedzi dołożył. Pismaki! Dziennika Wschodniego, Kuriera lubelskiego, radiowi, choć prawdę znają, za mądrzejszych się mają i świadomie obecne lubelskie Lubelszczyzną nazywają, a według uczonych i rządzącego niewiedzę posiadają.                             >>>>>>>> Chwała mądrym Polakom, iż Lubelszczyznę zmniejszyli do lubelskiej ziemi, czyli maniactwo lubelskie obnażyli. Morał: marzenia o Wielkiej Lubelszczyźnie, to urojenia, które żyją  w głowie i niszczą szare komórki mózgowe, a kto historię podważa, jest tępy i kłamstwo powtarza, bo gazetowy pyszałek - nie myśli i na słowa nie zważa. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. > Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia  Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. > WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boże, a jakie to ma znaczenie. Żadnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma znaczenia żadnego: dla rozumu ułomnego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po to zeby brylowac w mediach i wystepowac na salonach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też tak myślę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdę mówiąc myślę, że on nie wie czym jest przedsiębiorczość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto wie po jakim czasie padło to żydowskie, wiecznie nienażarte straszydło- Lewiatan ? Gdyby zamiast Lewiatana na logo pracodawców zawitał najnormalniejszy WIELORYB to i w sklepach byłoby taniej a i pracownik byłby lepiej opłacany...... a tak , nie z naszej bajki,żarłoczny stwór pożera wszystko a 75% Polaków egzystuje na odpadkach tej zamorskiej gadziny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednym słowem jest to organizacja żydowska?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
faktycznie z hebrajskiego ***s://pl.wikipedia.org/wiki/lewiatan_(potw%c3%b3r)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: