Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-letnia Magda sama wróciła do domu

Utworzony przez Gość, 5 września 2009 o 18:45 Powrót do artykułu
idiotka!!!!!!!!i tyle mam do powiedzenia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
idiotka!!!!!!!!i tyle mam do powiedzenia!
Nie wymagaj od piętnastoletniej siksy rozumu. Idiotami mogą być co najwyżej rodzice którzy pozwolili jej na jakieś spotkanie ze starszym facetem.
0
15-letnia bez rozumu-to przesada.! Ja stłukłabym jej tyłek na sino i odechciałoby się jej szlajania.
0
nich sobie za 2 tygodnie test ciążowy zrobi - pewnie zostanie jednym z najmłodszych beneficjentów opieki społecznej
0
Kosztami za poszukiwania policja powinna (przynajmniej częściowo) obciążyć rodziców gówniary. Może wtedy wzięliby się za wychowywanie bachora, a nie przypominali sobie o nim jak zniknie z domu.
0
Za kilka tygodni okaże się, że trzydniowe spotkanie było owocne i Tuskolandii przybędzie kolejny POdatnik a może i też beneficjent państwa socjalnego.
0
widze ze polityka nawet w takim temacie goruje zasrane gnoje polityzni
0
waldek s napisał:
nich sobie za 2 tygodnie test ciążowy zrobi - pewnie zostanie jednym z najmłodszych beneficjentów opieki społecznej
nareszcie mądra wypowiedz, także rodzice przygotujcie się do utrzymywania i wychowywania córci i wnuka/si, a za 15 lat przeczytamy kolejny reportaż już o wypadzie tego dziecka, bo jabłko spada niedaleko jabłoni.
0
Gość napisał:
nareszcie mądra wypowiedz, także rodzice przygotujcie się do utrzymywania i wychowywania córci i wnuka/si, a za 15 lat przeczytamy kolejny reportaż już o wypadzie tego dziecka, bo jabłko spada niedaleko jabłoni.
Co za głupoty! A skąd wiesz czy się nie zabezpieczyła? Czyzby doświadczenie podpowiadało ci że każdy stosunek seksualny musi prowadzić do zapłodnienia?
0
dokładnie!!! d*** sina i szlaban na rok!!! do nauki gówniaro a nie na randki w tym wieku!!!
0
weżcie zamknijcie kur* mord*y bo nie wiecie nawet idioc*i jak było nigdy młodzi nie byli zal mi was tylko ja wiem jak bylo a wy to bezkitu do lekarza na biegu PS to nie była randka pajace z was i tyle
0
I. Wiński napisał:
Za kilka tygodni okaże się, że trzydniowe spotkanie było owocne i Tuskolandii przybędzie kolejny POdatnik a może i też beneficjent państwa socjalnego.
PO**JEBA***NY i tyle nie każdy na takich spotkaniach sie zabawia a moze to dziewica? twoja wiedza przewyższa niemowle
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: