Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 ton książek, czyli drugie życie antykwariatu

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2012 r. o 17:10 Powrót do artykułu
http://www.antykwariat-lublin.pl/ Jest jeszcze malutka dziupla przy targu na ul. Wileńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jet jeszcze antykwariat "Koziołek" na ul Radości boczna ul.Łęczyńskiej..... w ofercie ksiązki winyle i różne inne cudeńka .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura! Moda na kasety nie wraca ! Przez prawie rok ogłaszałem kasety moje i żony w Anonsach zanim się ktoś zgłosił. A mieliśmy bardzo szeroki wybór gatunków muzyki na prawie 300-stu kasetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drv napisał:
Jet jeszcze antykwariat "Koziołek" na ul Radości boczna ul.Łęczyńskiej..... w ofercie ksiązki winyle i różne inne cudeńka .....
na ul.Przyjaźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od kilku lat pasjonuje mnie tematyka obozów zakłady." dziwne te zakłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie chwalą się cenami książek. W miarę nowe pozycje (ale oczywiście używane) są w cenach bardzo podobnych do całkowicie nowych sprzedawanych na aukcjach. Zdecydowanie polecam zakupy przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ze Starego Miasta urzęduje na ul.Świętoduskiej w sąsiedztwie kościoła (I piętro). Przed świętami tam był. Ewangelicka to chyba inny adres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno się tam wybiorę. W antykwariatach najchętniej poszukuję książek starych, specjalistycznych, np. o broni,numizmatyce,architekturze,albumów itp. Antykwariaty aby móc skutecznie konkurować z portalami aukcyjnymi powinny mieć pozycje w atrakcyjnych cenach. Podwyższanie cen ze względu na mniejszy ruch to błąd. Ogólnie w Lublinie brakuje sklepów dla hobbystów,specjalistycznych. Jest u nas naprawdę wielu kolekcjonerów i pasjonatów skazanych tylko i wyłącznie na zakupy w internecie, a przyjemniej by było czasem przejść się i poszperać i zobaczyć coś na własne oczy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obozy zakłady", "90 tys. opozycji"... kto to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam kaset magnetofonowych ze Sandrą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest nowy antykwariat na ul narutowicza 69/ 4 antykwariat Archiwum    skup- sprzedaż
  • * książki, podręczniki szkolne i akademickie, komiksy
  • * muzykę na orginalnych płytach winylowych, a także cd
  • * sprzet audio – gramofony, kolumny wzmacniacze
  • * monety, banknoty,medale, ordery
  • * pamiątki PRL i przedwojenne tj.: widokówki, plakaty, mapy, zdjęcia
  • * rzutniki bo bajek wraz z bajkami kliszowymi typu jacek
  • * antyki i starocie
  • * i wiele innych przedmiotów kolekcjonerskich
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy także do antykwariatu przy ul. Wileńskiej 21.Znajdziecie tu kilkaset kilogramów książek po 2zł, dodatkowo działy tematyczne, duża ilość fantastyki oraz płyty winylowe i CD. Wszystko w cenach konkurencyjnych do cen z Internetu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, który wciąż poszerza swoją ofertę. Zapraszamy zespół Lubelski Antykwariat Naukowo - Kulturowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na skupszop pl mozna nakupic naprawde skoro ksiazek w dobrej jakosci za grosze, jak masz za duzo starych to mozna tez wymienic na jakies inne ktorych sie jeszcze nie czytalo, ja w ten sposob wymienilam wiekszosc swoich ksiazek i mam teraz nowe a kosztowaly naprade tanio niektore sa po 5zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...