Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
''Wziął ją na pobocze i obmacywał,a biedna 14-latka nie wiedziała o co chodzi?!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
blacharnia się pruje
0
jak zmusić do seksu oralnego?
0
Jak zmusić takich jak ty do myślenia ?
0
24-latek zgwałcił 14-latkę.... Znowu ksiądz?A może kleryk? Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
0
świętojebliwa parafianka napisał:
24-latek zgwałcił 14-latkę.... Znowu ksiądz?A może kleryk? Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się skończyć ciężką chrobą psychiczną, początki już można zaobserwować.
0
Szkoda ze pani prokurator nie oczyściła Pana T. na forum ze wszystkiego co napisała bo chłopak okazał się niewinny i nikt mu nie odda pół roku życia spędzonego wśród kryminalistów a panience która go oskarżyła nie zrobią nic. Takie jest polskie prawo potrafią zniszczyć komuś życie i nie znają słowa przepraszam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: