Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja jestem dumna ,że jestem Polką! a takich nietolerancyjnych chłystków należy po prostu karać! Myślisz ,że wszędzie jest tak cudowie ? panuje tolerancja? takie wrzody na tyłku znajdziesz w każdym państwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co to jest to wasze bycie polakami jak wy nawet w pracy, gdzie spędzacie większość życia, nie jesteście panami własnego życia, tylko niewolnikami własnych szefów. I chyba właśnie po to wam ta polskość potrzebna, żebyście mogli wyobrażać sobie że coś znaczycie, podczas gdy na co dzień wasz głos wcale się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja uważam że powinien zostać zatrzymany wyłącznie za pobicie? To trochę paradoksalne że tolerancyjni nie tolerują nietolerancyjnych, ale rozumiem, pobicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt bystry ten 29-latek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...