Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego Ż y ów to nie dotyczy
Kaczyński za wszystkie zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicki kraj a robią jak barbarzyńcy jak można niszczyć groby przodków polska to dziki kraj
Słuszna uwaga -katolicki kraj -czyli ciemnemu ludowi pociskamy kity, a on niech za nie płaci,płaci ,płaci ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczucie .adres strony internetowej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie chować zmarłych jeśli co roku ich przybywa a granice miast nie są z gumy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek dobra rada . Trzeba sobie za życia zostawić jedno konto w banku i zdefiniować stały przelew raz na 20 tal. Takie to trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trudno dodać linka do tej strony z listą grobów jak już się pisze artykuł?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary cmentarz przypominał mi zawsze o naszej narodowej przeszłości, to historia którą można prawie dotknąć. Czy na Łyczakowskim też zlikwidują grób Konopnickiej (we Lwowie to im wcale nie powinno zależeć). Jak pięknie spacerować po cmentarzu i pokazywać dzieciom groby ich praprababć i dziadków jeszcze z przed wojny. Bądźmy ludźmi myślącymi, wszyscy mamy wpływ na prawo. Miejmy prawo do pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddac cmentarz katabasom to nawet skrawka wolnego terenu nie będzie a i pieniążki pasożyt skutecznie ściągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lpgk.lublin.pl/lista-nieoplaconych-grobow Co za niedorobiony dziennikarzyna. Oto link.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet po śmierci "czynsz" trzeba opłacać, bo jak nie to eksmitują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet po śmierci "czynsz" trzeba opłacać, bo jak nie to eksmitują...
Zespół Dezerter - PŁACISZ   Płacisz za chleb, płacisz za wodę Płacisz za pokój, płacisz za wojnę Płacisz za prawo, płacisz za więzienie Płacisz za powietrze, płacisz za ziemię Płacisz za ciało, płacisz za krew Płacisz za życie, płacisz za śmierć Płacisz za rozrywki, płacisz za pracę Płacisz za zbrodnie, płacisz za władzę.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować.   Płacisz za słowa, płacisz za muzykę Płacisz za hałas, płacisz za ciszę Płacisz za wolność, płacisz za niewolę Płacisz za chaos, płacisz za kontrolę Płacisz za ubranie, płacisz za nagość Płacisz za szmelc, płacisz za jakość Płacisz za zapach, płacisz za smród Płacisz za kołyskę, płacisz za grób.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować. Płacisz za szaleństwo, płacisz za rozwagę Płacisz za strach, płacisz za odwagę Płacisz za państwo, płacisz za granice Płacisz za  bandytów, płacisz za policję Płacisz gdy musisz, płacisz w potrzebie Płacisz za innych, płacisz za siebie Płacisz jawnie, płacisz ukrycie Płacisz codziennie, płacisz całe życie.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy o których tu mowa są jednym wielkim skandalem i upadkiem podstawowych zasad cywilizacji. Nawet wrogowie podczas wojen nie niszczyli grobów przeciwników. Mam również pytanie do czytelników - prawników. Jak ma się rozkopywanie grobów do przepisów SANEPiD dotyczących miejsc pochówku? Z tego co wiem stoi w całkowitej opozycji. A tak w ogóle - a co z tym co jest w grobie - na śmietnik?
.Przepis o którym jest mowa pochodzi z 1959 roku(że też jeszcze coś takiego sie ostał z mnionej epoki?), z opluwanego PRLu i ma sie dobrze.Nachodzi mnie tak smutna refleksja,człowiek za życia jest dla pewnych osób g*wno warty a po śmierci też nie ma sie żadnego szacunku dla jego szczątków,skoro po 20 latach można wykopać jego szczątki i wyrzucić na śmietnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa z lat "50 to jakaś kpina, a hieny cmentarne haracze od nieboszczyków będą pobierać? Płaci się tyle kasy to w cenie powinno być raz na kwartał sprzątanie i minimum raz w roku popryskane od chwastów. Wprowadzić obowiązek kremacji każdego bez wyjątków i problem się skończy. Ile płaci się za mogiłę Leszka K. na wawelu, a ile w Katyniu za mogiły wybitych?
Chcesz być kremowany po śmierci to niech cię kremują. Ale ja sobie tego nie życzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta ustawa dotyczy też kirkutów?Czy Żydzi są na specjalnych prawach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co byście chcieli, komuna z PO ma się dobrze i dorabia obecnie na cmentarzach bo w inny sposób nie starcza im na ośmiorniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klechy maja sie dobrze z tym komunistycznym prawem "bozym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz być kremowany po śmierci to niech cię kremują. Ale ja sobie tego nie życzę!!!
  kto cie zmusza niby? to raczej tacy jak ty zmuszacie do "tradycyjnego" pochowku zakazujac trzymania urn z prochami w domach lub ich rozsypywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odkupienie za ziemską mamonę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Dezerter - PŁACISZ   Płacisz za chleb, płacisz za wodę Płacisz za pokój, płacisz za wojnę Płacisz za prawo, płacisz za więzienie Płacisz za powietrze, płacisz za ziemię Płacisz za ciało, płacisz za krew Płacisz za życie, płacisz za śmierć Płacisz za rozrywki, płacisz za pracę Płacisz za zbrodnie, płacisz za władzę.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować.   Płacisz za słowa, płacisz za muzykę Płacisz za hałas, płacisz za ciszę Płacisz za wolność, płacisz za niewolę Płacisz za chaos, płacisz za kontrolę Płacisz za ubranie, płacisz za nagość Płacisz za szmelc, płacisz za jakość Płacisz za zapach, płacisz za smród Płacisz za kołyskę, płacisz za grób.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować. Płacisz za szaleństwo, płacisz za rozwagę Płacisz za strach, płacisz za odwagę Płacisz za państwo, płacisz za granice Płacisz za  bandytów, płacisz za policję Płacisz gdy musisz, płacisz w potrzebie Płacisz za innych, płacisz za siebie Płacisz jawnie, płacisz ukrycie Płacisz codziennie, płacisz całe życie.   Możesz się nie zgodzić, możesz się buntować Ale jeden jest warunek Musisz ciągle kupować.     Nawet po śmierci
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz być kremowany po śmierci to niech cię kremują. Ale ja sobie tego nie życzę!!!
Ja wybieram kremację i rodzina o tym wie. Zdecydowanie wolę spopielenie zwłok niż mają toczyć mnie robale. Twoje swięte prawo zdecydować o swoim pochówku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...