Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny konfident bawi się w wideorejestrator i przekazuje nagranie prasie/policji. Pomógł komuś stracić kwity i pewnie z dumą opowie o tym znajomym pod kioskiem.
pomógł kwity stracić !!! i dobrze !! kto mu dał kwity w ogóle !! zaraz, zaraz, przecież to LKR, nie ma się co dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny konfident bawi się w wideorejestrator i przekazuje nagranie prasie/policji. Pomógł komuś stracić kwity i pewnie z dumą opowie o tym znajomym pod kioskiem.
Polecam wizytę u psychiatry. Zakladam że jesteś takim samym kretynem jak bohater nagrania sądząc po wypowiedzi. Żaden zdrowy czlowiek nie broni takich debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny konfident bawi się w wideorejestrator i przekazuje nagranie prasie/policji. Pomógł komuś stracić kwity i pewnie z dumą opowie o tym znajomym pod kioskiem.
Konfident? Inaczej byś śpiewał pustynio umysłowa jakby taki ścigant w nissanie wyskoczył przed maskę twojej matce lub ojcu. Że też ziemia nosi takich... no właśnie kogo bo człowiek jest ponoć istotą rozumną więc to określenie do ciebie nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym zgłosił debila ...przeciez mogli niewnni ludzie zginać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny konfident bawi się w wideorejestrator i przekazuje nagranie prasie/policji. Pomógł komuś stracić kwity i pewnie z dumą opowie o tym znajomym pod kioskiem.
dureń i prostak jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nic kkk. nie ma na tym nagraniu , może zasłabł, może złapał kapcia . Ja p.... zaczyna sie zabieranie prawka za wszystko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie dokładnie nagranie, co konfident ma na kokpicie  - chyba antyradar. Jesli tak, to powinien też "przyjąć" od policji. Ciekawe, czy oni też to zauważyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dureń i prostak jesteś.
DUREŃ to TY jesteś odpowiedzialny obywatel też bym tak zrobił lepiej jak mu zabrali, niż innym razem miałby zabić niewinnych ludzi skoro siebie mu nie szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cala ta wiadomość to gowno prawda. Kto zna kierowcę wie ze nie ma on 30 lat, ze prawko nie zabrane, do szpitala akurat prawda ze trafil, ale cala reszta to pierdolenie z kad oni takie info biorą i dziwne ze nikt na to nie reaguje znajomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gextero84 i innych debili: To nie konfident baranie tylko świadomy obywatel. Takich jak ty powinny utylizować drzewa, bohaterze ze zdezelowanego bmw lub audi. I nie kwity tylko dokumenty. Kapejszyn idioto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po chuj te drzewa, przy drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma możliwość, to niech nagrywa takich sk....synów.   To dla nas bardzo ważne - może jakiś ćwok ze szmatławej beemki zastanowi się, że ludzie mają dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myslicie, że zabranie prawo jazdy coś znaczy dla tego człowieka? I tu się mylicie... nadal będzie jeździł i teraz juz bezkarnie...(raz na jakiś czas tylko parę groszy za jazdę bez prawa jazdy)  taka jest polska rzeczywiość. Ja ledwo uszłam z życiem bo taki wlaśnie "recydywista" któremu dawno zabrano prawko i jest dobrze znany policji uderzył w mój samochód wjeżdzając na czerwonym świetle na skrzyżowanie z prędkościa ponad 100/h. ...ile go to kosztowało? łącznie 1000 zł, bo Policja nie mogła mu więcej dać. DZIĘKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myslicie, że zabranie prawo jazdy coś znaczy dla tego człowieka? I tu się mylicie... nadal będzie jeździł i teraz juz bezkarnie...(raz na jakiś czas tylko parę groszy za jazdę bez prawa jazdy)  taka jest polska rzeczywiość. Ja ledwo uszłam z życiem bo taki wlaśnie "recydywista" któremu dawno zabrano prawko i jest dobrze znany policji uderzył w mój samochód wjeżdzając na czerwonym świetle na skrzyżowanie z prędkościa ponad 100/h. ...ile go to kosztowało? łącznie 1000 zł, bo Policja nie mogła mu więcej dać. DZIĘKUJĘ
Jaki premier POsrany taka i POlicja,resumując TUSKOJEBY muszą odejść i to natychmiast !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...