Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do roboty lenie!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To parlament powinien uchwalić, że nauczyciel zasługuje na szacunek a kto nie będzie szanować to na Sybir.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciel stażystka na początku drogi otrzymuje 2700 zł brutto, wykwalifikowany pracownik w firmie prywatnej by dostać takie pieniądze musi przepracować kilka lat... i to bez wakacji, ferii, wolnych świąt ....Wniosek sam się nasuwa...I niech nikt nie mówi że pracują po pracy bo widziałam nie raz jak nauczyciele sprawdzają testy podczas przerw międzylekcyjnych...Jeżeli uważają że zarabiają za mało niech pójdą do prywatnych firm by poznać prawdziwe życie pracownika...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki rynek. Szacunkiem cieszą się hydraulicy czy murarze a nie nauczyciele. Może dlatego, że nie ma karty murarza a hydraulik pracuje 8 godzin dziennie(jak ma dobrego szefa, bo inaczej do bólu)...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karta nauczyciela już dawno powinna zostać wycofana a praca nauczyciela oceniana po wynikach  .... Każdy by chciał mieć tyle wolnego czasu i takie zarobki...i jeszcze narzekają..." nóż w kieszeni się otwiera"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na szacunek trzeba zapracować tak mówili starsi ludzie, nauczyciel przed wojną poczytajcie siłaczkę czy nawet szatana z 7 klasy to zobaczycie w jakich luksusach żyli. W mojej rodzinie było wielu pedagogów i przedwojennych i nigdy nie wspominali o dobrobycie tylko o tym iż czasem za pare groszy ciesząc się ze mieli piec i czyste pomieszczenie a którzy z przerażeniem patrzyli na dzisiejsze szkolnictwo i nauczycieli podkreślając iż kiedyś uczono dziś tylko przekazuje się wiedzę .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Iście przykładna postawa wychowawcza nauczycieli, strajki,wrzaski trąbki...no nie było palących się opon
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wszyscy 8 godzin. Do roboty miernoto. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tajta minie rok urlopu wypoczynkowego   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kiedy wybierałam studia liczyłam na to, że będę miała dwa miesiące wakacji, ferie i mnóstwo innych wolnych dni. Okazuje się, że to nieprawda." - właśnie nam pokazują dlaczego wybierają zawód nauczyciela. Jak znam nauczycieli, bo mam z nimi do czynienia służbowo. To najbardziej roszczeniowa grupa, która jedno potrafi robić najlepiej - walczyć o swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Im wiecznie mało... ja też jestem za tym, żeby zarabiali za wyniki ich nauczania, a nie siedzenie na dupie. Mało który jest nauczycielem z powołania, takim, który na prawdę się do tego nadaje. Większość wepchala się do budżetówki DLA KASY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja zarabiam 2500 brutto, w dodatku boję się zwolnienia, bo z tym roku szkolnym znów nie mam z kim dziecka zostawić, bo nauczyciele co chwila mają wolne, a ja muszę brać wolne z pracy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A wiecie, że wszyscy nauczyciele z Lublina mają obowiązek wzięcia udziały w 16-godzinnym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa? Szkolenie obejmuje tematy takie jak: jak zachowywać się podczas próby samobójczej ucznia, jak radzić sobie z agresywnym uczniem, co robić podczas ataku terrorystycznego, itp. Wszyscy wiemy, że dziś są to realne zagrożenia w naszych szkołach. Ale nauczyciele mają to gdzieś. Większość z nich buntuje się, nie chce wziąć udziału w takim szkoleniu, bo to szkolenie odbywa się poza godzinami lekcyjnymi. Twierdzili nawet, że ta tematyka nie jest związana z ich obowiązkami, choć jak wół mają napisane w zakresie obowiązków, że mają dbać o bezpieczeństwo uczniów. Ale oni nie chcą, bo ich czas wolny to świętość, którego nie wolno tykać nawet po to, by nasze dzieci były w szkole bezpieczniejsze....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Minister edukacji to swego rodzaju szef nauczycieli. Ile szef powinien zarabiac więcej od pracownika? 30%, 40%..... a teraz sprawdźcie ile zarabia minister edukacji a ile nauczyciel (średnio).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakbyście doprowadzili do usunięcia niesłusznie finansowanej 2 lekcji religii w tygodniu przez Państwo to byście średnio mieli ok. 200 pln miesięcznie na pasku do przodu, ale jesteście zbyt głupi na taką analizę. Pozdrawiam nauczycieli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kiedy wybierałam studia liczyłam na to, że będę miała dwa miesiące wakacji, ferie i mnóstwo innych wolnych dni." hehe i to jest właśnie motywacja do wyboru tego zawodu. ŻADNA MISJA, ŻADNE POWOŁANIE - wolne!!! won z tymi nierobami!!! szkodniki społeczne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do tych co tak się burzą co do zawodu nauczyciela idź jeden z drugim sam popracuj i zobaczymy czy tak będziesz szczęsliwy..do tego teraz uczeń ma więcej praw niż nauczyciel więc jeśli wydaje Ci się, że praca jest lekka to zapraszam znajdź sobie prace i wtedy się wypowiadaj http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-polskiego Sam nauczam język polski w szkole w Warszawie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Haha .... Panią Wojdygę z SP 27 Lublin widzę... Plastyki to ta Pani może uczyć wiejską młodzież w szkole parafialnej a nie mojego syna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: