Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A one dalej nieodśnieżone ! O przejściach dla pieszych nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja brnąłem w śniegu po kolana a prezes z zastępcami weźmie za to pieniądze. Może zlikwidować autobusy MPK a brać tylko odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za te głębokie dziury i nierówne jak pole drogi juz nie płaca ... ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi jaki jest koszt odśnieżenia wszystkich przystanków, ? Strzelam że o wiele większy niż kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to wiocha, w Warszawie wszystkie przystanki są odśnieżone...a tutaj nic, na osiedlach zalega śnieg lub lód na drogach dojazdowych do bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koper napisał:
Lublin to wiocha, w Warszawie wszystkie przystanki są odśnieżone...a tutaj nic, na osiedlach zalega śnieg lub lód na drogach dojazdowych do bloków
W takim razie czy na forum każdej wiochy zachwalasz stolice? a jak nie to skieruj swoje uwagi do zarządców dróg i ich pokieruj ,może wtedy będziemy mieli tutaj drogi jak w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze a te miejsca które nalezą do Ratusza np wąwóż ul Wołynska Kalina to kto zapłaci jak ktos złamie noge obecnie sytuacja jest tragiczna a tamtedy trzeba chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...