Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

41 milionów za zajezdnię w Lublinie

Utworzony przez radna rady dzielnicy, 28 sierpnia 2013 o 20:24 Powrót do artykułu
byłam w Ratuszu na spotkaniu naszych planistów  w sprawie zm9any planów zagospodarowania właśnie terenu zajezdni ,rogartki warszawskiej i terenu powiększenia cmentarza na Majdanku.I muszę z przykrością stwierdzić,że nasi miejcy planiści w ogóle nie mają wyobrażni i wyczucia terenu. Na terenie zajezdni pięynaście wysokich budynków,jeden miał być wysokości 100 m , na szczęscie to upadło. Ale ilość tych budynków na tym terenie to zabetonowanie miasta , po prostu niby ozdobne pudełka. Rogatka warszawska - to zmiana planu pod dewelopera, zabudowa wysoka na 14 m  80% zabudowanego terenu,a gdzie dojazdy? miasto ma jeszcze ponieść koszty przebudowy Al Warszawskiej  ronda i Al Kraśnickiej by deweloperowi było łatwiej.Następny supermarket. a o cmentarzu na Majdanku  szkoda słów,nikt w mieście nie słucha protestów całej dzielnicy,oni za biurkienm wiedzą lepiej. A nasi radni głosują bezkrytycznie. Następny rok jest wyborczy  trzeba będzie wyciąć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Na terenie zajezdni pięynaście wysokich budynków,jeden miał być wysokości 100 m , na szczęscie to upadło"   Szanowna pani radna, To właśnie taka mentalność jaką pani prezentuje przeszkadza w rowoju miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do Kamila  Może to mentalnośc ,ale jak lubisz betonową pustynię,która ma się do rozwoju miasta jak pięść do nosa to twoja sprawa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, może być i Lublin leśną doliną, może być i urodzajnym polem pszenicznym. Wtedy będzie zielono i pięknie. Tylko nie krzyczymy, że uciekają stąd młodzi. Taka postawa jaką pani prezentuje, z pełnym szacunkiem, była prezentowana od 1989 roku w Lublinie. Miasto dogorywało, aż na szczęście wybory wygrał człowiek o zupełnie innej mentalności. Kazde duże miasto w Polsce buduje swoje centra biznesowe. W Katowicach, Poznaniu, Gdańsku nikt nie płacze że miasta stają się "pustynią betonową", tam próbuje sie przyciągać inwestorów za wszelką cenę. Konkurencja o inwestorów między miastami i regionami w Polsce jest twarda. W Lublinie (bez)radni  płaczą że prywatni inwestorzy pobudują biurowce, które będą asumptem do nowych inwestycji i i argumentem przy ściąganiu inwestorów. To jest jakieś horrendum!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: