Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

50-latek zjadł muchomory, czeka na przeszczep wątroby

Utworzony przez jan, 2 września 2010 r. o 13:02 Powrót do artykułu
ludzie, jak chcecie u mnie koło podwórka rośnie w brud muchomorów!!! Co za naród!!! Nie wiem, co za grzyb to go nie biorę, ZWYKŁA CHCIWOŚĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe nieszczęście w tym, że ci, którzy się trują "wiedzą", że zbierają gąski, pieczarki, kanie, gołąbki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
ludzie, jak chcecie u mnie koło podwórka rośnie w brud muchomorów!!! Co za naród!!! Nie wiem, co za grzyb to go nie biorę, ZWYKŁA CHCIWOŚĆ!!!
"brud" to możesz mieć na nogach,muchomorów może być w bród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naslac sanepid i kontrole skarbowa na wszystki lasy w regionie (i kraju)! niechaj nie bedzie tak, ze las moze dostarczaj ludziom takie trucizny jak muchomory! te lasy sa bezczelne, na pewno wykorzustuja jakas luke w prawie. to nie do pomyslenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się nie mieści w głowie, że ciężko chorzy ludzie czekają na przeszczep organów miesiącami i niejednokrotnie zdarza się, że nie doczekają, a skretyniały deb***, który zje muchomora i trafia na toksykologię z ostrym zatruciem i zagrożeniem życia dostaje "wątróbkę" od ręki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
A mi się nie mieści w głowie, że ciężko chorzy ludzie czekają na przeszczep organów miesiącami i niejednokrotnie zdarza się, że nie doczekają, a skretyniały deb***, który zje muchomora i trafia na toksykologię z ostrym zatruciem i zagrożeniem życia dostaje "wątróbkę" od ręki !!!
Nie mieści Ci się w głowie???!!! A moim zdaniem jest ona raczej pusta! Zero współczucia i zrozumienia, ale założę się, że gdybyś to ty był ciężko chory inaczej byś to widział. Zastanawiam się jakim to trzeba być człowiekiem, żeby tak łatwo oceniać innych - może zakompleksionym egoistą ?? Chyba tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...