Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2016 o 20:00
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawi mnie gdzie ta impreza będzie skoro nasz "Przeciwnik Zieleni" zamknął plac Litewski? Między tymi ogrodzeniami? Takie to tyPOwe...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę po komentarzach trole ciągle mają się dobrze, pompowani przez ostatnie osiem lat. Nikt wam nowocześni nie każe chodzić. Siedźcie w domu, z gębami wpatrzonymi w niebieski ekran. Ja pójdę, zresztą jak wielu innych. Pamięć i prawda, to im się z pewnością należy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TEORIA SUMIENIA. Sumienie ma każdy człowiek, również Prezes Jarosław Kaczyński. W 2010 r. Prezydent Lech Kaczyński miał w opinii publicznej poparcie ok. 15 % na reelekcje. Uroczystości w Katyniu w 2010 r. były elementem kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego. Zaznaczyć należy, że Prezydent Lech Kaczyński w Katyniu był kilka lat wcześniej. Rok 2010 r. nie był żadną datą rocznicową mordu w Katyniu. Do wizyty jako element kampanii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nakłonił brat Lech Kaczyński. Teraz Prezes Jarosław Kaczyński ma wyrzuty sumienie. Prezes żyje, ma się dobrze, brat Prezydent Lech Kaczyński - wiadomo. Mając to na sumieniu Prezes Jarosław Kaczyński postanowił w jakiś sposób odkupić swoje winy, oczyścić sumienie. Robi wszystko aby ze swego brata zrobić męczennika. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tego, bo według teorii spiskowych PiS katastrofa w Smoleński była zamachem, mordem uknutym przez Tuska i Putina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Smoleńska jedzcie i tam sobie róbcie te szopki !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po co dziś cały dzień chodzą dzieci z harcerstwa i zbierają podpisy w sprawie aborcji ? Jakim prawem kościół do tego wykorzystuje się dzieci, które same nie mają pojęcia o sexie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co zrobił obecny rząd i władza aby wrak wrócił do Polski ?? Rządzą pół roku a w tej sprawie nie słychać nic !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POLACY WIEDZĄ JAKA JEST PRAWDA: 1) Samolot, który spadł podczas po wybuchu bomby nad Lockerbie. . Upadek z 10.000 metrów, samolot rozpadł się na 10.000 części, znaleziono 95 % szczątków. . 2) Samolot w Smoleńsku. . Upadek z 20 metrów W BŁOTNIOSTY teren, brak krateru po uderzeniu, samolot rozpadł się na 60.000 części , znaleziono 50 % szczątków. . I wy myślicie, że car wszechrusi odda komukolwiek połowę wraku? Raczej odda cały nowy i pomalowany ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakieś 10 miesięcy po 10/04 , blizniaczy TU-154 samolot areofłotu wykosił całkiem sporą polanę lądując awaryjnie ..i nikt nie zginął . W necie są filmy i fotki. O wyciętym zagajniku w lesie Kabackim nie wspomnę. Pozdrawiam myślących.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Materiał filmowy z uroczystości: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2lOYb4mZOT8
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepisując skądś bzdury o ilości kawałków,na ile rozpadł się samolot nic nie zdziałasz.Tak jak i powoływanie nowych "speckomisji" przez prezesa Jarka też niczego nie zmieni.Dopóki ruscy nie oddadzą wraku,dopóty wszyscy mogą tylko gdybać i snuć przeróżne teorie.Oczywiście jest również i mi przykro że tyle ludzi zginęło w tej katastrofie,ale nie róbmy z tego powodu z nich jakichś niewiadomo jakich bohaterów.Ruscy zaniedbali wizytę Polskiej elity co mnie nie dziwi,ale że Polacy totalnie zignorowali katastrofalne warunki pseudo lotniska jak i warunki pogodowe to już świadczy o niekompetencji Polskich władz.Zarówno wtedy rządzących jak i organizatorów z ówczesnej opozycji.Bo to opozycja była organizatorem tegoż feralnego lotu mając na celu zbijanie punktów do kampanii wyborczej.Niektórych obłuda że to wszystko wina Tuska przekracza granice zdrowego rozsądku,smaku a i jest to też zwykła dziecinada w stylu skrajnej prawicy.Sorry bo niektórzy w tym momencie czują się urażeni,ale jest mi zwyczajnie przykro że dla wielu ludzi w Polsce,zwłaszcza wschodniej,katastrofa smoleńska jest czymś ważniejszym od wielu w rzeczywistości ważniejszych problemów zwykłych Polaków.Do tego kościół do swoich celów,wykorzystuje huśtawkę nastrojów i wznieca dodatkowo Polsko-Polskie waśnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstyd na cały powiat za tych ludzi co tam poszli i "świętowali" byle co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każde czczenie pamięci jest wskazane,ale zaduma nad mogiłą polączona z modlitwą zapalenie znicza położenie kwiatka na mogile ,to jest prawdziwa pamięć i pokój duszy. Dlaczego nie robi się miesięcznic i innych ''[zbiegowisk'' na miejscach straceń ,bitew,kaźni? Okolicznościowo w zadumie i bez odgrażania się o karach więzieniach itp. zmarli nie znoszą niepotrzebnych niepokojów i politycznych ''FET''. Byłem na pogrzebach dwóch zmarłych w katastrofie Smoleńskiej ,pełna zaduma nad trumnami,homilie i mowy pogrzebowe o osobach i ich zasługach,to były wielkie przeżycia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A prezydentowi Kraśnika zginęły w Smoleńsku rozmowy z wieży
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bunt w PSL! Tygodnik ABC ujawnia: Posłowie PSL chcą przejść do Prawa i Sprawiedliwości
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bunt w PSL! Tygodnik ABC ujawnia: Posłowie PSL chcą przejść do Prawa i Sprawiedliwości
Bedzie im dobrze nie będą musieli myśleć bo w pis od myślenia jest nadprezes.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: