Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No, no, ten policjant na zdjęciu nr 14 przystojniutki, mmmmm, aż chciało by się żeby zrobił rewizję osobistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ludzie przysięga... chyba raczej śłubowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia. takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal przez cale lata studiow i zadnego zyciowego doswiadczenia nie zdobyla ktos powie - studia zaoczne - taka osoba musiala pracowac, wiec doswiadczenie ma. tylko jakie? gdyby ktos studiujac zaocznie mial dobra prace, nie pchal by sie do policji. a prawda jest taka, ze wszyscy studenci tułają sie od Mc donalda, po kfc, croppy, galerie handlowe itd. pracujac na 1/2 lub 3/4 etatu . co to za doswiadczenie???...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty student napisał:
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia. takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal przez cale lata studiow i zadnego zyciowego doswiadczenia nie zdobyla ktos powie - studia zaoczne - taka osoba musiala pracowac, wiec doswiadczenie ma. tylko jakie? gdyby ktos studiujac zaocznie mial dobra prace, nie pchal by sie do policji. a prawda jest taka, ze wszyscy studenci tułają sie od Mc donalda, po kfc, croppy, galerie handlowe itd. pracujac na 1/2 lub 3/4 etatu . co to za doswiadczenie???...
POtem mają problem z pisaniem i liczeniem,nieroby jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakies te gęby niemrawe takie nie wiem jakby z gimnazjum, pewnie sporo po znajomości, bedą patrolować krawężniki i omijać z daleka najmniejsze zagrożenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, marek pilikowski, obywatel Rzeeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli ( kłując zakażoną igłą kolegów z klasy ), nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie sytrzec prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej,przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej. - CZUBEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same "plecaki" połowa to takie cioty z wyglądu, jakby po gimnazjum dopiero co byli... policjant ma budzic respekt i postrach. ma byc napakowanym kolesiem z minimalna iloscia tłuszczu, z wielkimi bicepsami i krata na brzuchu... a ci "chłopcy"- bo tak ich okresle - kontynuuja poprostu rodzinna tradycje wkrecania do policji kazdego, co sie w normalnym zyciu odnalezc nie umie i wpier*** na kazdym rogu dostawal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda cweluchów, którzy będą bali się zajrzeć na niebezpieczne osiedla nawet w samochodzie nie mówiąc już o pieszym patrolu ale za to będą wpier... w budce na BP koło Al. Tysiąclecia kebaby za nasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% z nich to mieszkańcy podlubelskich gmin oraz terenów zamojszczyzny czy chełmskiego. Dzwine jak mało łudzi z Lublina tam biorą. Czyżby dla tego że małomiasteczkowymi łatwiej kierować!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie "cioty"? Ciekawa jestem jak Ty wyglądasz? Dres? Łysa pala? i wciskasz w siebie odżywki na masę? prowadzając się z jaką lampucera? Zwolennik wyznania PO CO MI MÓZG, MAM DRES. Takim ludziom ma się dawać pracę w Policji? Chorym psychiczne drecholom dać broń? Przejdź jeden z drugim wszystkie testy i rozmowe z psychologiem, zaraz zaczniesz tłumaczyć, że żaden człowiek nie będę Ci mówił jaką jesteś osobą. oczywiście, że nie bo dajesz przykład swoimi wyjętymi z doopy komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te z 2 i 16 zdjecia faktycznie się nadają: tlenione pindzie w tapecie 1.60 w kapeluszu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
she napisał:
No, no, ten policjant na zdjęciu nr 14 przystojniutki, mmmmm, aż chciało by się żeby zrobił rewizję osobistą
On tylko pracuje w ANALU,jak ci pasuje to dam ci namiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dla czego ale policjant kojarzy mi się z piz... z prokuratorskiej rodziny, co bez pałki boi sie z domu wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uarejustapieceofshit napisał:
Przejdź jeden z drugim wszystkie testy i rozmowe z psychologiem, zaraz zaczniesz tłumaczyć, że żaden człowiek nie będę Ci mówił jaką jesteś osobą. oczywiście, że nie bo dajesz przykład swoimi wyjętymi z doopy komentarzami.
Akurat słaby argument. Przypominam, że ostatnio wyszło na światło dzienne odnośnie testów jak wysokie kryteria "intelektualne" muszą spełniać kandydaci i nawet z tym sobie nie radzą. I w tym tkwi problem - ONI POTEM DOSTAJĄ BROŃ OSTRĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla policjanta broń ostra jest skuteczna jak starsza siostra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, marek pulikowski, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernnie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli ( kłując zakażoną igłą kolegę z klasy ), nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie strzec prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej. - niezły czubek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a imie moje.. napisał:
90% z nich to mieszkańcy podlubelskich gmin oraz terenów zamojszczyzny czy chełmskiego. Dzwine jak mało łudzi z Lublina tam biorą. Czyżby dla tego że małomiasteczkowymi łatwiej kierować!?
W samym mieście jest słaby PSL Wiocha ma "plecy" to idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać [/quote] nie wiedziałem, że razem z rodziną wychodzicie na ulice? ale po co ci do tego domowy piesek... a czaje, razem będziecie zasówać na czworaka? [quote name='Gość' timestamp='1342716841' post='653409'] W samym mieście jest słaby PSL Wiocha ma "plecy" to idzie.
ludzie ze wsi nie siedzą w szajnie za pieniążki tatusia, jak ci mieszczanie z wyższych sfer... znaczy hipsterka lubelska, co to bemką jeździ ... wsióry, ........... tylko ludzie ze wsi chcą coś robić ... a nie pić desperadosa i bujać się po deptaku lub pojeżdżać motocyklem jednokołowym tylnym przy panterkowych koleżankach "HEJTERS GONNA HEJT"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...