Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z ofiarami z Zamku Lubelskiego? Czyżby i władze i mieszkańcy o tym nie pamiętali? Wszak niemcy ( pisze z pogardą z małej liter) przed ucieczką zamordowali elitę lublina, wcześniej kryminalistów wypuszczając. Pracownicy magistratu lubelskiego wypadałoby pamiętać o pomordowanych poprzednikach...... Naród który nie pamięta o swojej historii ,odchodzi w niepamięć...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z ofiarami z Zamku Lubelskiego? Czyżby i władze i mieszkańcy o tym nie pamiętali? Wszak niemcy ( pisze z pogardą z małej liter) przed ucieczką zamordowali elitę lublina, wcześniej kryminalistów wypuszczając. Pracownicy magistratu lubelskiego wypadałoby pamiętać o pomordowanych poprzednikach...... Naród który nie pamięta o swojej historii ,odchodzi w niepamięć...
Zamek Lubelski organizuje specjalne wydarzenie przecież http://www.muzeumlubelskie.pl/Aktualnosci/Tragiczne_Miasto_Lublin-2-516-20.html
0
Kiedy ten teren przekształci się w tereny budowlane. Za taką powierzchnię ile miasto Lublin traci z tytułu niezapłaconych podatków, gruntowego i innych.
0
czy to niemcy zlikwidowali ? bo nie jestem pewny. ale zaprosić warto
0
Kiedy ten teren przekształci się w tereny budowlane. Za taką powierzchnię ile miasto Lublin traci z tytułu niezapłaconych podatków, gruntowego i innych.
Pewnie, po co pamietac o historii? Potomkowie sprawcow tego nieszczescia juz praktycznie polikwidowali resztki dawnych obozow u siebie, na tych terenach wyrosly osiedla mieszkaniowe. A u nas te kolejna pamiatka historyczna pojdzie do wyburzenia, mam na mysli tzw. kregielnie na Wieniawskej.
0
czytałam tę książkę,robi niezatarte wrażenie
0
Zamek Lubelski organizuje specjalne wydarzenie przecież http://www.muzeumlubelskie.pl/Aktualnosci/Tragiczne_Miasto_Lublin-2-516-20.html
dziękuję za informację. Szkoda tylko ,że ani prasa , ani media  o tym nie mówią.
0
Obóz nie zlikwidowano ale przekształcono w obóz sowiecki dla Polaków. Takie wcale nie małe sprostowanie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: