Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...nikt nikogo nie zmusza mozna sie zwolnic... tak mowią zazwyczaj ludzie ograniczeni umysłowo
to pewnie gość z biura jakiś koleszka albo rodzinka takich tam wielu, taki PSL w miniaturze.Nepotyzm i kumoterstwo to norma w tym " ŚWIATOWYM LIDERZE " 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś na rozmowie dodam, że rekruterką byłą chyba najpiękniejsza kobieta na świecie ale to był jedyny plus tej firmy dostałem się na drugi etap rekrutacji i po prostu spytałem się zwykłego pracownika czy dobra firma to powiedział żebym nie pchał się w to g..no. nie dałem mu wiary i zadzwoniłem do kolegi który pracuje w spedycji i wozi do nich towar i powiedział mi to samo a zna tam sporo osób. Firma duża ale pracownik jest zerem.
Starzy robole nie mają aż tak zle,ale to tylko dlatego że brygadziści chcą mieć spokój, jest jednak faktem że do większości z tych ludzi pasuje stary kawał " jak zrobić sałatkę z buraków , wrzócić granat do mistrzówki".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A jak myslisz ile dostaniesz wiecej jak zatrudni Ciebie firma ? Addeco 1500 zł Na umowe od 1800 zł   Nikt nikogo nie zmusza i to widać !!! więcej osób odchodzi jak zostaje !!! Jakby wszędzie tak ludzie dziękowali za taką niewolnicza prace i za takie nędzne pieniadze , pracodawca szybko by zmienił warunki na lepsze.  Za parę lat tak :) Nie Ty pierwszy i nie ostatni , ludzie pracowali wcześniej 3 lata przez Addeco zanim dostali umowę . Ale kolesie i rodzinka dostają umowę po miesiącu no może trzech i zaczynają od stawki większej niż ludzie pracujący tam po pare lat  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy robole nie mają aż tak zle,ale to tylko dlatego że brygadziści chcą mieć spokój, jest jednak faktem że do większości z tych ludzi pasuje stary kawał " jak zrobić sałatkę z buraków , wrzócić granat do mistrzówki".  
No ja do tego granatu nie pasuję mam duże doświadczenie i wiem co i jak zrobić nie miałem noża na gardle - chciałem zmienic pracę żeby wyrwać się z takiego samego g*wna i dobrze że tam nie poszedłem chociaż miałem taką propozycję -  teraz pracuję niedaleko ale jest dużo lepiej więc dla szukających jedna rada - SZUKAJ A ZNAJDZIESZ Jak masz chociaż trochę doświadczenia i umiesz myśleć a nie tylko robić to sobie poradzisz. W Inergy na drugim etapie rozmów chociaż to był rodzaj egzaminu praktycznego specjalnie pokazałem że pewnych żeczy nie umiem zrobic pomimo że umiem a i tak zaproponowali mi pracę więc to powinno dać chętnym do myślenia. Pozdrawiam rekrutującą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją niezdarność najlepiej zwalic na kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nażekacie na Plastic Omnium zapraszam do Lubelli praca na akord
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh luxtorpeda widze na biezaco z informacjami jestes, korporacja zagraniczna a hołchoz wiekszy niz jak sie robi u prywaciaza.... dobze ze sa ludzie ktorzy nieboka sie i pisza jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to jestem zadowolony z pracy w PLASTIC OMNIUM a 1600 zarabiają operatorzy ci co do niczego sie nienadają :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem pracownikiem plastic omnium i nie mogę zgodzić się z tymi wszystkimi opiniami jest ciężko nie powiem ale nie Majdanek tak wiec nie przesadzajcie, te wszystkie komentarze związane z majdankiem pisze ktoś kto nigdy nie pracował fizycznie tylko na garnuszku mamusi spędził życie. A co do podkrecania tempa produkcji jest w tym trochę racji ale na pewno nie dotyczy to wszystkich brygadzistow o których mowa nie zaprzeczam są tacy. Co do zarobków od poczatku wiedziałem ile bede zarabiał wiec nikt nie powinno być niespodzianek. A w tej chwili młodzi pracownicy zaczynający prace nie przez agencje pracy zaczynają od stawki 2500 brutto tak wiec zastanowcie się ile zarabiają ludzie w marketach na kasie siedząc !!!!???? Te zarobki nie są jakimś szalem ale nie ma tez co narzekać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zatrudniajcie bezpośrednio, a nie przez agencje pracy tymczasowej! 1500zł na rękę a pośrednik zabierze drugie tyle z wypłaty tylko za pośrednictwo! To adecco należy do Misiaka z PO?
    Agencja zatrudnienia nie może pobierać opłat za znalezienie ci pracy lub za zarejestrowanie cię w swoich aktach. Agencje powinny pobierać wynagrodzenie od pracodawców poszukujących pracowników, nie od tych, którzy pracy szukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja zatrudnienia nie może pobierać opłat za znalezienie ci pracy lub za zarejestrowanie cię w swoich aktach. Agencje powinny pobierać wynagrodzenie od pracodawców poszukujących pracowników, nie od tych, którzy pracy szukają.
przecież tak napisał mośku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ale weekendy powinny byc wolne bo człowiek nie maszyna dla siebie i rodziny czas powinien miec a teraz go nie ma.procujac w miesiącu ma sie wolny 1 weekend albo go i tak zabiora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez pracuje w tej firmie jako operator i oczywiście macie dużo racji w tym co piszecie ale to na pewno nie dotyczy wszystkich przełożonych chodzi o brygadzistow. A co do wynagrodzenia to przeciez każdy od poczatku zna stawkę za jaka ma pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy robole musza robić za tych co po miesiacu pracy dostaja umowe i to juz jego najwieksze osiągniecie,bo on po studiach a inni to co niemają wykształcenia?.Kiedyś na umowe trzeba było zasłurzyć a teraz macie podawaną na tacy i ze stawką taką sama jak oni po tylu latach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo sie uczyc a nie startowac na operatora maszyn.... Najnizsze stanowisko w firmie to co sie spodziwacie!? Kazde inne wyzsze stanowisko to juz sa zarobki ponad 3tys brutto plus premia 25% oraz kafeteria. Do tego dodatki $ na kazde swieta. Wiec nie gadajcie glupot ze to oboz pracy bo przelozeni w innych dzialach sa OK jak i normalni ludzie mili kulturalni i pomocni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo sie uczyc a nie startowac na najnizsze stanowisko w firmie i narzekac. Kazdy inny etat to juz sa zarobki ponad 3tys brutto plus 25% premi oraz kafeteria do tego dodatki pln. na kazde swieta oraz dofinansowanie do obiadow ma ktos lepiej w lbn? Przelozeni z innych dzialow tez sa ok no chyba ze jest sie chamem dla kogos to niestety nikt nie bedzie sie z nikim glaskal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie jest tak zle jak pisze gosc ponizej... niech ktos pojdzie do pracy so stocka,perly, lubelli albo solidarnosci na produkcje tam ta jest najnizsza krakowa i kolchoz. Wszedzie kamery nie nie normalni przelozeni itp. pozdrawiam wszystkie ladne dziewczyny z inergy:-P:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo sie uczyc a nie startowac na operatora maszyn.... Najnizsze stanowisko w firmie to co sie spodziwacie!? Kazde inne wyzsze stanowisko to juz sa zarobki ponad 3tys brutto plus premia 25% oraz kafeteria. Do tego dodatki $ na kazde swieta. Wiec nie gadajcie glupot ze to oboz pracy bo przelozeni w innych dzialach sa OK jak i normalni ludzie mili kulturalni i pomocni....
Pisząc to znasz realia , a możne to z  biura Plastic Omnium pisze ktoś takie rewelacje . Po pierwsze pracowali i pracują ludzie po studiach jako operatorzy , musiało dużo czasu upłynąć zanim zmienili stanowisko i nikt się nie wywyższa z wykształceniem podczas gdy brygadzista ma podstawowe. Premie ma również np operator który dostał umowę przez Plastic Omnium tylko szuka się by wszystkim premie za byle co zabrać.Kafeteria również istnieje to prawda , tylko że posiłki giną i na głodniaka trzeba pracować. Chyba nie znasz realiów pracy w innych miejscach w Lublinie. Czy pamiętacie spotkanie wigilijne gdzie po jednej kolejce pracowników wszystkich działów nie było co jeść :) a obsługa lokalu wypraszała z lokalu po dwóch godzinach , później się dziwią że nikt nie chce przychodzić na takie imprezy . Normalnych przełożonych jest kilku , piszesz o chamstwie to jak nazwać brygadzistę Dariusza P który swoje depresyjne stany przenosi na pracowników ,  jakie jest jego wykształcenie ? i w jaki sposób komunikuje się z pracownikami zarówno starszymi jak i młodszymi. Jak odpowiada na zgłaszany problem ? Mili , kulturalni i pomocni to wyjątki wśród brygadzistów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA TO JAK NASZ PAWEŁEK I RAFAŁ:)) SUUUPER BRYGADZIŚCI-POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie jest tak zle jak pisze gosc ponizej... niech ktos pojdzie do pracy so stocka,perly, lubelli albo solidarnosci na produkcje tam ta jest najnizsza krakowa i kolchoz. Wszedzie kamery nie nie normalni przelozeni itp. pozdrawiam wszystkie ladne dziewczyny z inergy:-P:-(
Przyjdź popracujesz , zobaczysz czy jest tak super czy może jednak kołchoz jak piszesz . Tutaj co chwile pojawiają się nowi pracownicy i rezygnują. Czy to wszyscy są nieudacznikami którym nie chce się pracować ? kamery są i tutaj a brygadzistach poczytaj posty powyżej to będziesz wiedział. Przewinęło się sporo już osób które pracowały w firmach które wymieniłeś i niestety również i tutaj nie zostały . Cześć wolała pracować w supermarkecie , więcej czasu dla siebie przynajmniej a pieniądze podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...